07.11.2019, CEB vs LIM 2:3sn (JUN) 0 0 0 +1 0
01.11.2019, SLZ vs LIM 8:7sn (JUN) 0 2 2 +3 2
30.10.2019, LIM vs CHO 0:4 (JUN) 0 0 0 0 2

ŠESTKA: Třináctka Roudnici a totální destrukce Ústí

Šesťáci i nadále pokračují v sérii skvělých výkonů. S chutí si zastříleli proti Roudnici, když Pecka zaznamenal hattrick. Následně se utkali s Ústím nad Labem, fanoušci viděli celkem osmadvacet branek. Šest přišlo z hole Petružálka a o dalších sedm se postaral Danihelka.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Preview - Dorost 15.11.2019

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!