09.09.2020, LIT vs MBL 3:1 (prip) 0 1 1 0 0
26.08.2020, LIT vs PLZ 2:5 (prip) 0 0 0 0 0
24.08.2020, PLZ vs LIT 2:2 (prip) 0 0 0 0 0
Fotogalerie
Články
Žáci před 2 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Žáci 23.09.2020

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.