13. 14.10.2016 Litvínov vs Sparta 4:12 -1
11. 07.10.2016 Litvínov vs Letňany 7:4 1
10. 01.10.2016 Litvínov vs Karlovy Vary 1:7 -2
5. 16.09.2016 Litvínov vs Kladno 5:4pr. -3
4. 10.09.2016 Letňany vs Litvínov 5:4sn -1
3. 08.09.2016 Karlovy Vary vs Litvínov 12:1 -1
Aktuality
07.05.2019

Rozpis přípravných zápasů

Litvínov odstartuje přípravné zápasy 30. 7. na ZS Ivana Hlinky s kladenskými Rytíři. Celý rozpis zápasů naleznete ZDE
skrýt
15.04.2019

Jan Myšák je v závěrečné nominaci na MS U18

Litvínovský útočník Jan Myšák se probojoval do závěrečné nominace na MS U18 ve Švédsku. S týmem tak odcestuje do dějiště šampionátu, který startuje ve čtvrtek 18. 4. 2019.
zobrazit více
12.04.2019

Jan Myšák byl hostem Všechnopárty

Jan Myšák byl hostem zábavné talk show Karla Šípa Všechnopárty. Vysílání proběhne dnes ve 21:55 v na kanále ČT1.
12.04.2019

Svoboda skóroval za reprezentaci do devatenácti let

Litvínovský útočník Přemysl Svoboda vstřelil gól ve svém premiérovém zápase za reprezentaci U19. Češi ale podlehli výběru Finska 4:6.
09.04.2019

Jan Myšák se na výhře nad Slovenskem podílel dvěma body

Česká osmnáctka zvítězila v přípravném utkání nad Slovenskem 6:2. Litvínovský útočník Jan Myšák se na výhře podílel gólem a asistencí.
Další aktuality
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Preview - Dorost před 3 dny

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost 14.11.2019

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...