Verva TV
This text will be replaced
Ohlasy po utkání 17.11.2019

V. Hübl: V naší situaci je bod málo

Viktor Hübl hodnotí utkání se Spartou.
Ohlasy po utkání17.11.2019

Tisková konference po utkání se Spartou

Uwe Krupp a Jiří Šlégr hodnotí nedělní utkání.

Akce pro fanoušky15.11.2019

Kontovka, hraj, přispěj, bav se!

Přispěj i Ty na Konto našeho srdce a podpoř dobrou věc! Chceš strávit čas se svým oblíbeným hráčem, dát si něco dobrého na zub, pokecat o životě a navíc pomoci dobré věci? Zapoj se sám nebo s partou kamarádek a kamarádů. Vyber si jednoho nebo klidně i více hráčů a přispívej za jejich kanadské body na transparentní účet Konta našeho srdce. Tím pomůžeš dobré věci a získáš něco navíc. Přispívat budeš za každou nahrávku a gól vybraného hráče až dokonce sezóny (včetně nadstavbové části). Částku, kterou budeš přispívat si určíš sám, minimum však je 50 Kč. Na konci sezóny se tvoje příspěvky sečtou a klub Tě odmění podle výše zaplacené částky.

Ze zákulisí12.11.2019

Šlégr, Reichel, Ručinský a Lang v Litvínově

Čtveřice naganských šampionů se v úterý sešla na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Jiří Šlégr, Robert Reichel, Martin Ručinský a Robert Lang se zase společně objevili na litvínovském svatostánku. Právě trojice Ručinský, Reichel a Lang se rozhodla pomoci Litvínovu a svému spolužákovi a kamarádovi v přesilových hrách litvínovské Vervy.

Ze zákulisí07.11.2019

"NEJ" Jana Myšáka

Páté vydání hokejového zpravodaje Brejk v letošní sezóně opět obsahovalo kvíz na hráče A-týmu! Na netradiční otázky odpovídal mladíček Jan Myšák💪V našem videu "NEJ" Jana Myšáka přinášíme na kvíz odpovědi 😁 Zajímá vás, jaké je jeho bylo jeho první auto? Kdy měl Jan Myšák první rande 🤔nebo jakou muziku nejraději poslouchá? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších se dozvíte v našem dotazníku "NEJ" Jan Myšák 👇😁

Ohlasy po utkání30.10.2019

Ztracené body, lamentuje po kolapsu v závěru Štich

Obránce David Štich hodnotí duel s Plzní.

Ohlasy po utkání29.10.2019

D. Honzík: Tohle se v závěru nesmí stávat

Brankář David Honzík hodnotí utkání s Plzní.

Ohlasy po utkání29.10.2019

Tisková konference po utkání s Plzní

Trenéři Ladislav Čihák a Jiří Šlégr hodnotí úterní utkání.

Ohlasy po utkání26.10.2019

J. Petružálek: Je to pro nás důležité vítězství

Jakub Petružálek rozhodl páteční prodloužení na Kladně a pomohl tak svému týmu k vítězství a zisku dvou bodů do extraligové tabulky! Jak hodnotil utkání?

Ohlasy po utkání21.10.2019

M. Hanzl: Po inkasovaném gólu jsme se sesypali

Martin Hanzl po včerejším utkání s Olomoucí

Další stránky
123456>>