Reportáž ze zápasu

7. kolo, 22.9.2006
Budvar Aréna
5:3
3:0, 1:2, 1:1

Č. Budějovice

Turek - Gřegořek, Toman, Kutlák, M. Vágner, Vydarený, Mucha, Macháček - Kotrla, V. Hübl, Sailer - M. Hudec, V. Nedorost, Brabenec - Šimánek, Vak, Veselý - Gulaš, L. Květoň, Hřebejk.

Litvínov

J. Hübl - Hranáč, Nikolov, Gýna, L. Poživil, Morava, Bombic, Ťupa - Skuhrovec, M. Trávníček, Sklenička - Kopecký, Lukeš, Branda - Reichel, J. Černý, Bednařík - Jenáček, Prorok, Benda.
Branky a nahrávky: 2. Toman (Brabenec), 12. Kutlák, 18. Nedorost (Kutlák), 36. Kutlák (Veselý), 50. Sailer (Kutlák) - 25. Branda (Trávníček), 31. Benda (Jenáček), 57. Nikolov (Černý). Rozhodčí: Smeták - Gebauer, Tošenovjan. Vyloučení: 9:10. Využití: 3:0. Diváci: 4 605. Střely na branku: 39:30. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2, 5:3.

Podrobnosti nejsou k dispozici

Ohlasy

Č. Budějovice

Milan Kupka (HC MOUNTFIELD): "Chtěli jsme zaskočit Litvínov aktivním přístupem, což se nám povedlo i díky přesilovkám. Úvodní část jsme sehráli velmi dobře, potom jsme ale pustili soupeře až ke kontaktnímu gólu. Naštěstí se nám podařilo znovu odskočit a ve třetí části jsme si výsledek již pohlídali. Obránce Posmyk nám chyběl kvůli zranění ze Vsetína, trápí ho natažené tříslo."

Litvínov

Petr Fiala (HC Chemopetrol): "Týmového ducha, který nám pomáhal v minulých utkáních, jsme tentokrát nechali v Litvínově a podali jsme odevzdaný výkon. Nejen že jsme dostali gól hned v úvodu, ale i v dalším průběhu jsme nehráli jako doposud. Připomínalo to loňskou sezonu, kdy jsme k soupeřům nejezdili vyhrát, ale pouze odehrát zápas. Druhou třetinu jsme sice kontrovali a měli šance, které mohly vývoj utkání změnit, ale po čtvrtém gólu domácích jsme se vrátili tam, kde jsme byli. Ve třetí třetině si domácí vítězství pohlídali."

Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >