Reportáž ze zápasu

33. kolo, 20.12.2006
Budvar Aréna
5:2
2:1, 1:1, 2:0

Č. Budějovice

Turek - Toman, Vydarený, Posmyk, M. Vágner, Kutlák, Mucha - Brabenec, V. Hübl, Hudec - Kotrla, Vak, Veselý - Sailer, Šimánek, Hřebejk - Gulaš, L. Květoň, Mertl.

Litvínov

J. Hübl - Hranáč, Šlégr, Nikolov, Skuhrovec, Gýna, L. Poživil, Punčochář - Kubinčák, Reichel, Prorok - Jenáček, Branda, M. Trávníček - Jánský, Benda, Bednařík - Kopecký, Lukeš, Sklenička - Rindoš.
Branky a nahrávky: 9. Veselý (Šimánek), 15. V. Hübl (Toman), 30. Květoň (Mertl), 45. V. Hübl (Brabenec), 49. V. Hübl (M. Hudec) - 4. Reichel (Kubinčák), 38. Jánský (Sklenička). Rozhodčí: Minář - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Diváci: 5 186. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.

Podrobnosti nejsou k dispozici

Ohlasy

Č. Budějovice

Josef Jandač (HC MOUNTFIELD:) „Zápasu jsem se trošku bál. Utkání po reprezentační pauze bývají rozháraná, hra není ucelená. Hráči nastupují po herním výpadku. V první třetině bylo důležité, že jsme otočili výsledek v přesilovkách, že jsme byli produktivní. Ve druhé třetině jsme se zlepšili, akorát v jejích posledních 4 – 5 minutách jsme přestali hrát a dostali jsme nešťastný gól o který jsme si koledovali. V poslední třetině bylo důležité, že jsme dali gól na 4:2 a tím jsme se uklidnili a potom jsme hru už kontrolovali. Podali jsme slušný výkon. Chyby v něm sice najdeme, ale pozitivní jsou body. Výborný výkon předvedl Viktor Hübl a platí takové nepsané pravidlo, že bývalým hráčům se proti klubu, kde dříve působili daří a střelecky se prosazují.“

Litvínov

Václav Sýkora (HC Chemopetrol): „Připravovali jsme se na nástup domácích, který jsme chtěli zachytit a co nejdéle udržet nerozhodný stav, což se nám povedlo a dokonce jsme se dostali už ve 4. minutě do vedení. Úvod zápasu byl pro nás velmi příznivý, ale tuto komplikaci domácí zvrátili ve dvou přesilovkách. Následně si vedení už udržovali a hráli velmi zodpovědně v obraně, kde neměli příliš mnoho okýnek. Ve hře nás udržela šťastná branka na 3:2, ale třetí třetina už od nás nebyla jaká být měla. Vůbec jsme se nedostávali do útočného pásma a naopak soupeř využil našich dvou chyb. Nepodali jsme tady takový výkon jaký jsme si představovali, kterým jsme mohli pomýšlet na nějaký bodový úspěch. Nejsme spokojeni s vlastním výkonem, domácí utkání vyhráli zaslouženě.“

Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >