1:0, 0:0, 0:1 – 0:0

J. Hübl ml. – Koma, Skuhrovec, Vobořil, Hranáč, Punčochář, Kubát – Kubinčák, Reichel, Trávníček – Černý, Benda, Jenáček – Jánský, Lukeš, Machulda – Bahenský, Rindoš, Bednařík

Pardubice

Hylák – Píša, Linhart, Richter, Havíř, Snopek, M. Šeda, Posmyk – Sýkora, Pucher, Hlinka – Andrašovský, Pivko, Somík – Tvrdík, Blažek, Ondřej – Klejna, Rákos, Zohorna
Branky a nahrávky: 15:01 Hranáč (Benda) – 44:35 Snopek, rozhodující samostatný nájezd Pivko. Rozhodčí: Fraňo – Pouzar, Charvát. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Diváci: 2895. Střely na branku: 40:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...
Preview - Junioři 23.01.2020

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Žáci 23.01.2020

ŠESTKA: Konec série výher a pokus o nový začátek

Hokejisté šesté třídy odehráli další dva zápasy svojí ústecké skupiny. V prvním podlehli venku Děčínu 3:5 a den nato si spravili chuť vítězstvím proti Roudnici nad Labem