Reportáž ze zápasu

28. kolo, 17.1.2012
1:5
0:1, 0:1, 1:3

Vítkovice

Kubáň - Bail, Hawlík, Klimíček, KOvář, Pastor, Pociecha - Blahuta, Holý, Hudeček, Kilnar, Máj, Němec, Pasker, Richter, Slováček, Suchý, Tomi, Šebesta, Řehák

Litvínov

Horák - Bittner, Čejka, Eiem, Hora, Kasal, Kokeš, Strejček - Jurčík, Mackal, Malec, Mamula, Písaařík, Procházka, Průša, Smolka, Zdeněk, Šalka, Šrámek, Švarc
Branky a nahrávky: . 51. Tomi - 9. Šrámek, 30. Eiem (Kasal, Jurčík), 49. Smolka (Čejka, Hora), 53. Šrámek (Šalka), 58. Hora (Písařík)

Podrobnosti nejsou k dispozici

Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >