4:1, 1:2, 0:0

Sparta

Kocián (Bílek) - Sobotka, Švaříček, Skřivánek, Kolář, Ribalkin, Doležal, Müller, Merta, Kučera, Brzobohatý, Eis, Matějček, Simon, Sovík, M. Procházka

Horák (Nechvátal) - Čejka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, J. Procházka, Mamula, Průša, Hora, Malec, Ejem, Švarc, Smolka
Branky a nahrávky: 3. Švaříček (Brzobohatý), 5. Kučera (Doležal, Sovík), 8. Sovík (Doležal, Kučera), 12. Simon (Matějček, Brzobohatý), 32. Simon (TS) - 18. Jurčík (Šrámek, Smolka), 28. Procházka (Šalka, Písařík), 30. Šrámek (Jurčík, Smolka). Rozhodčí: Pešina - Jindra, Kostka. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. Diváci: 59. Střely na branku: 33:39. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3.

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...
Žáci 11.11.2019

DEVÍTKA: Litvínov kosí jednoho soupeře za druhým

Po delší odmlce je opět čas na mládežnický přehled z deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy odehráli na počátku předposledního měsíce tři utkání, v nichž uhájili svoji neporazitelnost a nadále se drží na prvním místě skupiny.
Žáci 07.11.2019

SEDMIČKA: Těsná prohra na Kladně a desetigólový nášup od Karlových Varů

Litvínovští sedmáci vyjeli na led po téměř čtrnáctidenní přestávce. Nejdříve v rámci 10. kola odehráli utkání proti kladenským Rytířům. Poté v dohrávce čekal černožluté další soupeř, jenž má své áčko v Extralize. V úterním utkání změřili síly s Karlovými Vary. Litvínov bohužel oba zápasy nezvládl a patří mu sedmá příčka.