0:1, 0:0, 1:0, 0:0

Jarina - Šlégr, Škoula, Kroupa, Skuhrovec, Hranáč, Ťupa, Bombic, Klobouček - L. Havel, Reichel, Ručinský - Trávníček, Kubinčák, Balázs - V. Hübl, Branda, Gombár - Kůrka, Hreus, Sklenička

Plzeň

Duba - Nedoma, Trnka, Cartelli, Jindřich, Výtisk, M. Výborný - Mrázek, J. Straka, Andrašovský - Cibák, Kracík, Matějovský - Adamský, Michal Straka, D. Pospíšil - Havelka, Kraft, Důras
Branky a nahrávky: 56. Reichel (Kůrka) - 1. Mrázek (Andrašovský). Rozhodčí: Bulanov - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 8:9 + Havel (LIT) OT Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 5150. Střely na branku: 40:35.

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.