Zápasy 20.10.2012

Junioři: Litvínovu se povedl v Ústí fantastický obrat, Litvínov vyhrál 5:4

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
Junioři potvrdili, že se jim na soupeřových kluzištích daří. I když celý zápas mohl skončit jinak, Litvínov prohrával dvanáct minut před koncem 4:2. Litvínovským hráčům se ale podařil fantastický obrat, když během čtyř minut dokázali otočit stav utkání ve svůj prospěch na 5:4. Tři body vystřelil šest minut před koncem litvínovský Válek a Litvínov už své vedení uhájil.
14. kolo, 20.10.2012
Zlatopramen aréna
4:5
2:1, 1:1, 1:3

Ústí nad Labem

Petrásek - Zdvořáček, Křepelka,Ságer, Grin, Holeček, Vegner, Neumann, Málek, Fojt, Kubáč, Kuchynka, Hanzl, Piewak, Štěpánek, Bačák, Vlach, Faigl "C", Dostálek, Jindřich, Janák.

Litvínov

Horák - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Fučík, Hora, Kasal, Ejem, Jurčík, Řehoř, Šrámek, Písařík, Průša, Kuchař, Válek, Trübenekr, Zdeněk, Mical, Švarc, Smolka.
Branky a nahrávky: 15. Bačák (Štěpánek, Dostálek), 16. Faigl (Kubáč), 38. Vlach (Faigl), 49. Vlach (Kubáč, Grin) - 14. Smolka (Šrámek, Jurčík), 23. Trübenekr (Fučík), 50. Zdeněk, 53. Jurčík, 54. Válek (Hora). Rozhodčí: Jebavý - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 10:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 137. Střely na branku: 29:46.

Od začátku zápasu bylo k vidění mnoho zajímavých hokejových momentů. Domácí byli velmi aktivní, nicméně skóroval Litvínov. Smolka prostřelil lehce dezorientovaného Petráska a poslal hosty do vedení. Lvíčata odpověděla hned z protiútoku. Dostálek adresoval parádní přihrávku na hůl Bačáka, který velmi snadno vyrovnal. V 16. minutě se Ústí dostalo do vedení a otočilo zápas.Faigl s velkou dávkou štěstí prostřelil Horáka a poslal Lvíčata do vedení 2:1. Za tohoto stavu skončila první třetina.

Litvínov vstoupil do druhého dějství velmi dobře, což nejlépe dokumentovala branka Trübenekra, který si Petráska položil na led a velmi snadno vyrovnal na 2:2. Zápas dostal nový náboj. Hosté dostali k dispozici mnoho přesilových her, ty ovšem využít nedokázali, a tak přišel trest. Vlach rozjásal domácí střídačku. Jednalo se o takový gól z ničeho nic. Dlouhou dobu Litvínov útočil, poté ale onu branku vstřelili žlutomodří. Za stavu 3:2 šly týmy do šaten.

V úvodu třetiny byli vyloučeni domácí a aktivita Litvínova nabírala na intenzitě. Domácí borci ubránili dvě minuty dvojnásobného oslabení. Ústí v čase 48:58 navýšilo své vedení. Vlachova přesilovková rána skončila až za zády Horáka. Ústí vedlo 4:2. Pro žlutomodré nastalo těžké období, museli se bránit tlaku hostů. Přesně o minutu později Litvínov snížil. Zdeněk dost možná využil poznatků, které mu trenér při oddechovém čase, který si hosté po vstřelené brance domácích, sdělil. Opět to bylo jen o gól. V 53. minutě hráli hosté přesilovku čtyři na tři. Tu dokázali využít, Petráska prostřelil Jurčík a upravil stav zápasu na 4:4. Černou čtyřminutovku pro domácí dokonal Válek, který propasíroval puk za ústeckého gólmana. Domácí se snažili, ale na brankáře Horáka si v závěru zápasu nepřišli. Ústí prohrálo takřka vyhraný zápas.

Ohlasy

Ústí nad Labem
Radek Mrázek (HC LITVÍNOV): Jsme rádi za tři body. První dvě třetiny jsme nehráli dobře, ta třetí se povedla.
Litvínov
Milan Skrbek (HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM): Z naší strany zápas nebyl zas tak špatný. Dvě třetiny byly dobré. Mužstvo, které má v poslední třetině sedm vyloučených, nemůže vyhrát. Porazili jsme se sami.
Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >