Zápasy 29.11.2013

Junioři: Klečka vynuloval Kladno, Kokeš řídil výhru dvěma asistencemi

Preview k zápasu

Foto Reportáž
K l a d n o - Litvínovští junioři zavítali ve 21. kole NOEN extraligy juniorů na led kladenských Rytířů. Litvínov předváděl po celé utkání precizní defenzivní výkon. Ve 13 . minutě otevřel skóre Trübenekr a pro Litvínov to byla voda na mlýn. Hosté po celé utkání nepouštěli domácí do větších příležitostí. Když už se někdo z kladenských hráčů dostal do větší šance, tak byl na místě skvělý Klečka. V závěru ještě přidal pojistku Šimeček, Litvínov tak slaví další výhru a připisuje si cenné tři body do tabulky.
21. kolo, 29.11.2013
ZS Kladno
0:2
0:1, 0:0, 0:1

Kladno

Švihálek - Větrovec, Hájek, Špaček, Kolářík, Šmíd, Rajter, Gutwald, Šilhavý, Macháček, Kobeš, Doležal, Habrdla, Kuzďas, Novák, Janeček, Veselý, Hovsepyan.

Litvínov

Klečka - Šesták, Baránek, Fučík, Strejček, Cvrk, Kokeš, Šefl, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Stříbrný, Mical, Řezníček, Čeřovský, Šimeček, Válek, Štěpka.
Branky a nahrávky: 13. Trübenkr (Kokeš), 57. Šimeček (Řezníček, Kokeš). Rozhodčí: Jebavý - Komárek, Ondráček. Vyloučení: 6:5, navíc Řehoř (LIT) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: .
Reportáž není k dispozici.
Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Michal Klečka 0 27 27
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >