Zápas - mládež 19.09.2015

Junioři zdolali Vary a radují se z prvního vítězství v sezoně

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Strhující utkání juniorů bylo dnes k vidění na ZS Ivana Hlinky. Litvínovští junioři dokázali po dobrém výkonu udolat Karlovy Vary v prodloužení, a radují se tak z prvního vítězství v sezoně!
19.9.2015
4:3pr.
2:0, 0:1, 1:2 - 1:0

Litvínov

Spěšný (Sklíba) – Moravec, Franc, Šesták, Březák, Brejžek – Kučera, Havelka, Reichel, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Ujfaluši, Chmelař, Jícha, Šimeček.

Karlovy Vary

Kuchař (Harakal) – Michálek, Beer, Rulík, Dudek, Vodička, Weinhold – Osmík, Beránek, Zikmund, Svoboda, Čejka, Tamáš, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Procházka, Babka.
Branky a nahrávky: 7. Reichel (Šimeček, Havelka), 20. Reichel, 44. Stříbrný, 65. Šesták (Březák) – 37. Weinhold (Beránek), 47. Beránek, 57. Svoboda (Hauzr). Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Toman. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 30:39 (11:9, 8:12, 7:15, 4:3). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Vstup do utkání se povedl daleko lépe domácím, kteří po první třetině mohli chovat naději na první vítězství v sezoně. V sedmé minutě poprvé rozvlnil sít za hostujícím Kuchařem Kristian Reichel, který zužitkoval parádní přihrávky Jaroslava Šimečka zpoza branky. O druhou branku utkání se postaral na samotném konci třetiny tentýž hráč. Kristian Reichel se ujal kotouče za brankou Kuchaře a se štěstím se mu po obkroužení branky podařilo dotlačit kotouč do za záda hostujícího gólmana.

Druhá třetina nenabídla tolik hokejového, jako ta první, i tak v ní ale byla k vidění branka. Poprvé v utkání se dokázali prosadit Karlovarští, kteří tak snížili na 1:2. Martin Weinhold se dostal ke kotouči díky skvělé práci Beránka na modré čáře a nekompromisní tvrdou ranou poslal kotouč za záda zatím bezchybného Spěšného.

Třetí třetina se hrála v obrovském tempu, oba týmy si vypracovaly mnoho šancí, které dokázali také využít. Nejprve ve 44. minutě ujel po mantinelu hráčům Varů Josef Stříbrný, ze strany se natlačil zkušeně před gólmana a i s trochou štěstí procpal kotouč skrz betony Kuchaře do brány. O tři minuty se ovšem Vary dočkaly snížení. Ondřej Beránek našlápl a po pravém mantinelu se dostal na kruhy před Spěšným. Rychle vypálil a jeho rána zápěstím zapadl k zadní tyči brány.

Tři minuty před koncem utkání se podařilo Varům vyrovnat stav utkání! Hráčům Varů se to povedlo po čistě vyhraném vhazování v útočném pásmu, po kterém se ujal kotouče Hauzr, poslal ho skrz brankoviště na volného Kamila Svobodu, který nikým nehlídaný před Spěšným poslal kotouč do prázdné brány. V devětapadesáté minutě měli možnost rozhodnout utkání Litvínovští, když po technickém přestupku hráče Varů měli k dispozici trestné střílení, které ovšem Jaroslav Šimeček neproměnil a šlo se do prodloužení.

Prodloužení se hrálo ze strany na stranu, než se diváci na ZS Ivana Hlinky dočkali branky. David Šesták se při hře čtyři na čtyři dostal ke kotouči na modré čáře a měl čas si rozmyslet, co udělá. Jelikož viděl, že má spoluhráče dobře postavené před Kuchařem, tak nad ničím nepřemýšlel a vypálil. Šestákova technická rána zapadl do horního růžku Kuchařovy brány, který měl plně zakrytý výhled. Litvínovští se tak díky brance Davida Šestáka dočkali prvního vítězství v sezoně.

Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
30 Patrik Spěšný 3 36 0
Související články
Zápas - mládež 19.09.2015

Junioři zdolali Vary a radují se z prvního vítězství v sezoně

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary