Zápas - mládež 10.09.2016

Litvínovští rozstříleli pirátskou lodičku a z derby berou tři body

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Junioři odehráli fantastické utkání na domácí půdě proti velkému soupeři - Chomutovu. V utkání dominovali, svého soupeře jasně přestříleli, a nakonec zvítězili vysoko 6:3!
10.9.2016
6:3
1:0, 4:1, 1:2

Litvínov

Havlík (Kovařík) – Urbánek, Franc, Havlík D., Březák – Macháč, Kučera, Schmidmayer, Drašar, Bečvář, Vébr, Bárdoš, Fencl, Pecka, Chmelař, Horák, Dufek.

Chomutov

Pavlát (Strejc) – Hlaváček, Gröger, Novák, Lidák, Smutný, Hřebíček, Běhula – Polák, Niňaj, Kulich, Palička, Részegh, Chlán, Svoboda, Navrátil, Šilar, Adámek.
Branky a nahrávky: 14. Franc (Bárdoš), 27. Vébr (Březák), 30. Drašar (Březák, Franc), 33. Bečvář (Fencl), 34. Bečvář (Vébr, Fencl), 54. Bečvář (Fencl) – 37. Adámek (Svoboda, Palička), 43. Svoboda (Palička), 59. Svoboda (Niňaj, Részegh). Rozhodčí: Turčan – Hynčica, Marek. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Střely na branku: 51:30.
Připravujeme...

Ohlasy

Litvínov
Jindřich Kotrla (HC Litvínov):Důležité bylo, že kluci dodržovali to, co měli. Především jsme po nich chtěli, aby se podstivě vraceli, což splnili. Díky tomu jsme soupeře přečíslovali. Nějaké chyby jsme v utkání udělali, ale ne nic katastrofálního. Proměňovali jsme svoje šance, vzadu to také šlapalo, takže klukům gratuluji.
Chomutov
Trenér Piráti Chomutov: Litvínov měl v utkání více chuti do hokeje, větší elán a na ledě to bylo jasně vidět. Po našem dobrém začátku jsme dostali gól, klasicky jsme se sesypali a pak už to šlo hodně z kopce. V utkání si zasloužili vyhrát lepší tým, co byl Litvínov a mě nezbývá nic jiného, než mu pogratulovat.
Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 3 27 0
Související články
Zápas - mládež 10.09.2016

Litvínovští rozstříleli pirátskou lodičku a z derby berou tři body

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >