Zápas - mládež 24.11.2017

SDO: Litvínov přišel na ledě Žďáru o tři body až v power-play

Ž ď á r n a d S á z a v o u - Litvínovští starší dorostenci zahájili další část soutěže na ledě Žďáru nad Sázavou. V utkání dlouho vedli a už to vypadalo, že si domu přivezou všechny tři body. O ty přišli až při power-play Žďáru, který v něm vyrovnal, a nakonec i v prodloužení rozhodl o svém vítězství.
24.11.2017
4:3pr.
(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0

Žďár

Radosta (Novotný) – Černohorský J., Junek, Čermák, Klodner, Poizl, Budín – Konečný, Dospěl, Pytlík, Jindra M., Kuluris, Marguš, Puczek, Nagy, Gergel, Vašíček

Svoboda D. (Pejsar) – Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Černohorský F., Šubrt – Šarlinger, Kovačič, Jouza, Jindra D., Kysela, Dufek, Bartoš, Damašek, Arnold, Myšák, Beran, Berka, Svoboda P.
Branky a nahrávky: 19. Vašíček (Marguš, Klodner), 27. Klodner (Gergel), 60. Gergel, 65. Poizl (Pytlík, Nagy) – 28. Jouza (Jindra D.), 32. Svoboda (Šarlinger, Jindra D.), 42. Myšák (Svoboda). Rozhodčí: Čuňočka - Měkýš, Kříž. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 44:35.