Zápasy - Dorost 20.10.2018

DOR: Litvínov řádil na Kladně. Dorostenci nadělili domácím „desítku“

Ve třetím venkovním utkání zavítal Litvínov na led PZ Kladno. Už před zápasem bylo jasné, že favoritem bude tým ze severu Čech. V posledním vzájemném střetnutí totiž černožlutí porazili kladenské vysoko 8:1. Prognózy se nakonec vyplnily a mladé naděje nasázely Kladnu deset branek.
20.10.2018
ČEZ Stadion Kladno
0:10
0:4, 0:2, 0:4 - N 0:1

Kladno

Gabiška (Barták) - Burger, Danda, Hříbal, Malý, Horn, Hvězda - Rejna, Hurta, Cihelka, Štěpánek, Kulich, Pišinger, Vimmer, Redlich, Bašta, Vosyka

Čermák (Ešler) - Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař, Novotný, Hora - Beran, Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec
Branky a nahrávky: 12. Hocelík (Brouček, Slavík), 14. Slavík (Krocker, 17. Krocker (Slavík), 19. Brouček (Krocker, Slavík), 22. Vopat (Werner, Skuhrovec), 31. Skuhrovec (Adámek, Vopat), 42. Slavík (Cimrman, Krocker), 44. Kadár (Skuhrovec), 47. Kadár (Slavík), 54. Vopat (Skuhrovec, Hocelík) Rozhodčí: Micka - Karda, Kálal Vyloučení: 7:6 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 70 Střely na branku: 18:63 Průběh utkání: 0:10
Utkání se začalo lépe vyvíjet pro domácí, poněvadž si po dvou minutách zahráli přesilovku. Litvínov jí skvěle ubránil a kladenské k ničemu nepustil, dokonce ještě sám v oslabení zkoušel útočit. Na první branku si museli fanoušci v kladenském ČEZ Stadionu počkat až do 12. minuty, kdy Brouček našel Lukáše Hocelíka, a ten překonal domácího brankáře Gabišku.

Od té chvíle měli už černožlutí jasnou převahu. Nejdříve se trefil Marek Slavík, jemuž nahrával Krocker. O pár minut později zvedal ruce nad hlavu Marek Krocker, tentokrát byly role prohozeny a nahrávačem byl Slavík. Než skončila první třetina, tak si hosté zahráli první přesilovku. Redlich podrážel a musel na trestnou lavici. Početní převahu Litvínov využil a opět u toho byla dvojice Krocker - Slavík. Výborně uvolnili Dominika Broučka, a ten poslal hosty do čtyřbrankového vedení.

Do druhého dějství vstoupili aktivněji litvínovští a už po minutě hry slavili branku. Werner prodloužil Skuhrovcovu nahrávku na Jana Vopata, který našel mezeru mezi brankářovými betony. Další gól padl až po půlce druhé třetiny. Adámek našel Davida Skuhrovce, a ten neměl sebemenší problém se zakončením. V závěru druhé části měli domácí další šanci, jak změnit výsledek. Ani napodruhé jim však přesilová hra nevyšla.

Na úvod závěrečné třetiny hráli hosté přesilovku, kterou přerušilo vyloučení Skuhrovce. Ani to nezastavilo Litvínov v utočení. Marek Slavík těžil ze spolupráce Cimrmana s Krockerem a slavil tak svůj druhý gól v zápase. Kladno působilo odevzdaně, čehož využil Jakub Kadár, kterému nahrával Skuhrovec. Devátý gól zápasu vstřelil opět Jakub Kadár, a zaznamenal tak dvě branky v rozmezí pěti minut. Hosté makali na plné obrátky a byli právem odměněni, desátou branku obstaral Jan Vopat, a vyhnal tak z branky domácího Gabišku.

V tzv. nadstavbě se činil nový brankář Barták, ale ani jemu se gól nevyhnul. Dominik Brouček zařídil Litvínovu i prémiový bod.

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři padli na ledě Kladna 1:3 a připsali si třetí porážku v řadě

Ve 20. kole juniorské Extraligy zavítali černožlutí mladíci do Kladna. Stejně jako v posledních zápasech se povedlo Chemikům otevřít skóre zápasu. Kladenští však stihli ještě v první třetině skóre vyrovnat a v závěru druhé třetiny otočit vývoj utkání. Litvínovské snahy o vyrovnání nebyly dostačující. Domácí se úspěšně nátlakům ubránili a...