Zápasy - Junioři 17.02.2019

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
16.2.2019
ČSOB Pojišťovna Arena
7:3
1:2, 2:0, 4:1 - N 1:0

Pardubice

Nečas (Vlk) – Hrádek, Leder, Nedelka, Bučko, Blažej, Jelínek, Costa, Pochobradský, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Chára, Matýs, Bucek, Trejbal, Tobiáš

Zajíček (Čermák) – Bártek, Šubrt, Kitzberger, Kroupa, Kadár, Háva, Miškovič, Kudrhalt, Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek

Branky a nahrávky

9. Rozlílek (Pochobradský, Matýs), 36. Trejbal (Antoníček, Rouha), 38. Pochobradský (Chára, Matýs), 42. Costa (Bucek, Rozlílek), 43. Pochobradský (Jelínek, Chára), 48. Costa (Bučko, Bucek), 56. Pochobradský (Chára), 62. Bučko (Bucek, Antoníček)
8. Jouza (Dufek, Fišer), 15. Fišer (Dufek), 57. Jouza (Bártek, Dufek)

0:1, 1:1, 1:2, 7:2, 7:3

Ve dvacátém kole juniorské nadstavby o pořadí v play-off se litvínovští junioři vydali do města perníku.

Hosté vstoupili do zápasu aktivněji a Jouza v osmé minutě po zásluze otevřel skóre utkání. Odpověď na sebe nicméně nenechala dlouho čekat, o minutu později se přesně trefil domácí Rozlílek. Zajíček se poté během první dvacetiminutovky ve své brance hodně zapotil a připsal si 23 zákroků. I díky němu tak mohl Litvínov opět poslat do vedení Fišer.

Druhou třetinu okořenilo hned několik vyloučení, z vyrovnané části duelu však těžili domácí perníkáři, kteří díky gólům Trejbala a Pochobradského otočili skóre utkání.

Třetí třetina pak již byla v režii Pardubic, které zásluhou Costy a Pochobradského přidali další čtyři góly. V 57. minutě ještě kosmeticky upravil skóre Jouza, ale na výsledku to příliš nezměnilo.

Pardubice si v prodloužení došly také pro bonusový bod díky gólu Bučka a litvínovští junioři se tak vracejí úplně bez bodu.

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost včera

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...
Žáci 11.11.2019

DEVÍTKA: Litvínov kosí jednoho soupeře za druhým

Po delší odmlce je opět čas na mládežnický přehled z deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy odehráli na počátku předposledního měsíce tři utkání, v nichž uhájili svoji neporazitelnost a nadále se drží na prvním místě skupiny.