3. třída

zápasdatumstadiondomácí hosté  
B so 7.10.2017  Kadaň  Litvínov  
B so 7.10.2017  Chomutov  Litvínov  
A ne 8.10.2017  Most  Litvínov 08:00
A ne 8.10.2017  Litvínov  Klášterec 09:00
A so 28.10.2017  Litvínov  Ústí nad Labem 10:00
A so 28.10.2017  Litvínov  Chomutov 12:00
B so 28.10.2017  Most  Litvínov  
B so 28.10.2017  Litvínov  Bílina  
B so 28.10.2017  Klášterec  Litvínov  
A so 11.11.2017  Děčín  Litvínov  
A so 11.11.2017  Kadaň  Litvínov  
A so 11.11.2017  Litvínov  Litoměřice  
B ne 12.11.2017  Roudnice  Litvínov 10:15
B ne 12.11.2017  Drážďany  Litvínov 11:30
A so 25.11.2017  Litvínov  Bílina 10:00
A so 25.11.2017  Litvínov  Litvínov 11:00
A so 25.11.2017  Litvínov  Děčín 12:00
B so 25.11.2017  Louny  Litvínov  
B so 25.11.2017  Litvínov  Ústí nad Labem  
B ne 10.12.2017  Chomutov  Litvínov  
B ne 10.12.2017  Litvínov  Litoměřice  
A po 18.12.2017  Litvínov  Chomutov 15:00
A po 18.12.2017  Litvínov  Litvínov 16:00
A po 18.12.2017  Litvínov  Louny 17:00
A so 6.1.2018  Louny  Litvínov  
A so 6.1.2018  Kadaň  Litvínov  
B ne 7.1.2018  Litvínov  Chomutov 10:00
B ne 7.1.2018  Litvínov  Děčín 12:00
A út 9.1.2018  Vansdorf  Litvínov  
A út 9.1.2018  Litvínov  Most  
A so 20.1.2018  Litvínov  Most  
A so 20.1.2018  Roudnice  Litvínov  
B so 20.1.2018  Drážďany (GER)  Litvínov  
B so 20.1.2018  Litoměřice  Litvínov  
B so 3.2.2018  Vansdorf  Litvínov  
B so 3.2.2018  Ústí nad Labem  Litvínov  
B so 3.2.2018  Litvínov  Děčín  
A ne 4.2.2018  Drážďany  Litvínov 11:00
A ne 4.2.2018  Litvínov  Louny 12:15
A so 17.2.2018  Litvínov  Klášterec  
A so 17.2.2018  Roudnice  Litvínov  
A so 17.2.2018  Litvínov  Litoměřice  
B so 17.2.2018  Litvínov  Kadaň 10:00
B so 17.2.2018  Litvínov  Louny 12:00
A so 3.3.2018  Klášterec  Litvínov  
A so 3.3.2018  Litvínov  Vansdorf  
B so 3.3.2018  Chomutov  Litvínov 11:15
B so 3.3.2018  Drážďany  Litvínov 12:30
B so 17.3.2018  Litvínov  Bílina  
B so 17.3.2018  Chomutov  Litvínov  
A ne 18.3.2018  Litvínov  Roudnice 15:00
A ne 18.3.2018  Litvínov  Louny 17:00
Tabulka
P Tým Tým Z S B
1. HKM Hradec Králové 5 22:9 14
2. LIB Liberec 4 17:8 10
3. PLZ Plzeň 4 15:10 10
4. TRI Třinec 2 11:5 6
5. MBL Mladá Boleslav 4 13:11 6
6. OLO Olomouc 4 9:13 6
7. SPA Sparta 4 10:12 3
8. KVA Karlovy Vary 2 5:7 3
9. ZLN Zlín 4 5:10 3
10. PCE Pardubice 4 6:14 2
11. LIT Litvínov 2 5:10 0
12. CEB Č.Budějovice 3 5:14 0
13. KOM Kometa 0 0:0 0
14. VIT Vítkovice 0 0:0 0
Kompletní tabulka
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
Zápasy - Dorost 24.09.2020

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Více >
Žáci 23.09.2020

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
Litvínov mládež