Tipsport extraliga 2018/19

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. pá 14.9.2018 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  3:4
2. ne 16.9.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  5:2
3. pá 21.9.2018 ČSOB Pojišťovna ARENA  Pardubice  Litvínov  2:6
4. ne 23.9.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  4:1
5. pá 28.9.2018 KV Arena, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  3:4pr.
6. ne 30.9.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  2:1
7. pá 5.10.2018 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Třinec  0:2
8. ne 7.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  2:1
9. pá 12.10.2018 DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  3:1
10. ne 14.10.2018 Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  5:0
11. (O2) so 20.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  0:2
12. ne 21.10.2018 Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  4:1
24. (CT) út 23.10.2018 O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  1:2
13. pá 26.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  1:0
14. ne 28.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  0:3
15. (CT) út 30.10.2018 ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  5:2
16. (O2) so 3.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  3:4
17. ne 4.11.2018 ROCKNET Aréna  Chomutov  Litvínov  1:2pr.
18. st 14.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  7:2
19. pá 16.11.2018 Zimní stadión, Olomouc  Olomouc  Litvínov  3:1
20. so 17.11.2018 Werk aréna, Třinec  Třinec  Litvínov  4:2
21. pá 23.11.2018 ČPP Aréna, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  3:2
22. ne 25.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  2:3
23. pá 30.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  6:2
25. pá 7.12.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  1:2sn
26. ne 9.12.2018 Ostravar Aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  0:3
27. st 19.12.2018 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  5:2
28. pá 21.12.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  5:3
29. st 26.12.2018 ČSOB Pojišťovna ARENA  Pardubice  Litvínov  2:3
30. pá 28.12.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  0:1
31. ne 30.12.2018 KV Arena, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  2:3
32. pá 4.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  1:4
33. ne 6.1.2019 Werk aréna, Třinec  Třinec  Litvínov  4:1
34. pá 11.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  1:2
35. ne 13.1.2019 DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  3:5
36. pá 18.1.2019 Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  2:3
37. ne 20.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  1:4
38. pá 25.1.2019 Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  7:1
39. ne 27.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  5:1
40. út 29.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  0:4
41. pá 1.2.2019 ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  1:2sn
42. ne 3.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  2:1
43. st 13.2.2019 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  4:1
44. pá 15.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  5:4pr.
45. ne 17.2.2019 Zimní stadión, Olomouc  Olomouc  Litvínov  4:5pr.
46. út 19.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  0:5
47. pá 22.2.2019 ČPP Aréna, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  4:1
48 (ČT) ne 24.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  3:4
49. pá 1.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  6:3
50. ne 3.3.2019 O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  5:3
51. út 5.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  5:1
52. pá 8.3.2019 Ostravar Aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  5:1
Play-out út 12.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  6:3
Play-out pá 15.3.2019 Rocknet aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  2:4
Play-out ne 17.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  3:6
Play-out út 19.3.2019 KV Arena, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  4:5pr.
Play-out pá 22.3.2019 ČSOB Pojišťovna ARENA  Pardubice  Litvínov  2:5
Play-out ne 24.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  4:2
Tabulka
P Tým Tým Z S B
1. SPA Sparta 20 77:49 43
2. TRI Třinec 22 78:53 43
3. MBL Ml. Boleslav 20 60:44 37
4. LIB Liberec 19 68:60 37
5. PLZ Plzeň 19 65:52 36
6. KOM Kometa 21 61:62 35
7. KVA K. Vary 20 71:53 33
8. HKM Hr. Králové 21 52:62 27
9. VIT Vítkovice 21 54:65 27
10. OLO Olomouc 20 40:56 25
11. KLA Kladno 20 54:71 25
12. ZLN Zlín 21 58:68 22
13. LIT Litvínov 20 48:68 18
14. PCE Pardubice 20 40:63 18
Kompletní tabulka
Mládež včera

Čtyři hráči Litvínova nominováni na kemp VTM U14

Na jednodenním kempu krajského výběru do čtrnácti let, konaném 24.11. v Mostě, budou i čtyři hokejisté Litvínova. Mezi nominovanými jsou Sam Otruba, Jan Dufek, Jan Peroutka a Lukáš Tůma.
Více >
Mládež včera

Osm hráčů deváté třídy v nominaci krajského výběru

Osm litvínovských zástupců čeká jednodenní kemp v rámci VTM. Akce se koná 24.11. v Mostě.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři nezvládli vyrovnaný zápas, proti Spartě prohráli 2:3

L i t v í n o v - Junioři byli v celém zápase vždy o krok pozadu, když šla Sparta třikrát do vedení. Chemici zvládli dvakrát vyrovnat, ale na třetí branku odpověď nenašli. Oběma týmům se povedlo vstřelit spornou branku, která vyvolala vášně v obou táborech. Ta sparťanská se nakonec stala vítěznou.
Více >
×
Dnes v 16:00 | Jun.
Litvínov mládež
HC Slavia Praha
×
Dnes v 12:15 | Dor.
Litvínov mládež
HC Kobra Praha