Verva TV
This text will be replaced
Rozhovory 05.05.2021

Je to splněný sen, září Gut po přestupu do Vervy

Když Litvínov vyhrál v roce 2015 extraligový titul, tak byl Michal Gut u toho. Viděl všechny finálové zápasy a ve dvanácti letech si užil i křepčení s pohárem na ledě i v kabině. Nyní se stal novou posilou litvínovského A-týmu, kde bude bojovat o místo v sestavě. Pro talentovaného útočníka je angažmá v Litvínově splněným snem. Jak se zrodil jeho přestup do Vervy a co očekává od nového angažmá? Na tyto a spoustu dalších otázek odpověděl v obsáhlém rozhovoru.
Ze zákulisí04.05.2021

Chezičko má milovaná

Viktor Hübl už novou smlouvu podepsal, ale s kým bude hrát v lajně?

Ze zákulisí03.05.2021

Zahájení letní přípravy 2021

A-tým odstartoval přípravu na extraligový ročník 2021/2022. Na tréninku se objevilo devatenáct hráčů širšího kádru. V přípravě se z nových tváří objevil Petr Straka, Michal Gut a Denis Zeman. Matúš Sukel´ si plní reprezentační povinnosti. S národním týmem Slovenska se připravoval i brankář Denis Godla, který se k týmu připojí později. Individuální přípravu mají útočníci Tomáš Pospíšil, Andrej Kudrna, obránci Aaron Irving a Uvis Janis Balinskis. Po operaci se zotavuje forvard Patrik Zdráhal. S týmem trénují i útočníci František Lukeš s Pawlem Zygmuntem, kteří jednají o nových smlouvách.

Ze zákulisí01.05.2021

Představujeme nové posily!

Představujeme vám nové posily! 🏒

Ze zákulisí27.04.2021

Pomohli jsme malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.

Ze zákulisí12.04.2021

Poděkování Jana Ščotky

Honza Ščotka odehrál za Vervu tři kompletní sezóny a každý rok patřil ke klíčovým obráncům černožlutého celku. V nové sezóně už se ale v dresu Litvínova nepředstaví. Vyhlíží nové zahraniční angažmá. Honzo, děkujeme za Tvé odvedené služby v našem klubu a přejeme hodně štěstí 🍀 v další výzvách ✊

Ze zákulisí31.03.2021

Jak to vypadá s Viktorem Hüblem?

Jak to vypadá s Viktorem Hüblem?

Ohlasy po utkání13.03.2021

V. Hübl: Když o mě bude zájem, sezónu ještě přidám

Litvínovský kapitán Viktor Hübl hodnotí utkání a celou sérii předkola play off s Hradcem Králové. Jaké má plány dvaačtyřicetiletý útočník do další sezóny a v čem byl hlavní neúspěch jeho týmu?

Ohlasy po utkání13.03.2021

Tisková konference po utkání s Hradcem

Trenéři Vladimír Růžička a Vladimír Országh hodnotí sobotní utkání.

Ze zákulisí08.03.2021

Vlasatý zápas 2021

V pátek naši hráči nastoupili na rozbruslení ve speciálních dresech od firmy APER sportswear s příčesky, aby podpořili Vlasatý zápas pro Nové Háro. V této sadě dresů se představili v posledním utkání základní části Tipsport extraliga. Dresy včetně štulpen zítra od 19:00 poputují do charitativní aukce pro dobrou věc.

Další stránky
123456>>