Verva TV
This text will be replaced
15.09.2009

Litvínov - Zlín - 15. 9. 2009 - Gól

Ohlasy po utkání22.09.2020

D. Honzík: Do zápasu jsem šel s čistou hlavou

David Honzík v dnešním utkání vystřídal po čtvrtém gólu v brance svého parťáka Denise Godlu. Ve zbytku utkání inkasoval jednu branku, ale Litvínov už vývoj zápasu zvrátit nedokázal. Jak hodnotil utkání?

Ohlasy po utkání20.09.2020

Neproměňovali jsme šance, smutní Patrik Zdráhal

Patrik Zdráhal vstřelil gól ve svém prvním utkání za Litvínov v extralize. Litvínov ale na Hradec nestačil a podlehl 2:4. Jak hodnotil duel s Hradcem?

Ohlasy po utkání20.09.2020

Tisková konference po utkání s Hradcem

Trenéři David Kočí a Vladimír Országh hodnotí nedělní utkání.

Akce pro fanoušky15.09.2020

Konto a Nadace Unipetrol podpořili děti z DDM

S Kontem našeho srdce jsme vyjeli do Starých Splavů za šestnácti dětmi z Dětského domova Hora Svaté Kateřiny, kde si užívaly týdenní ozdravně sportovní pobyt. Na tuto rekreaci pro děti, které nemohly během prázdnin opustit svůj domov, přispěli rovným dílem Nadace Unipetrol a Konto našeho srdce, a to částkou 50.000 Kč. Šek na tuto částku přijeli předat ředitelce domova paní Mgr. Martině Vainholdové a všem dětem ředitelka Nadace Unipetrol paní Lucie Pražáková, Christiana Žibritová a hráči A-týmu Jan Ščotka a Lukáš Doudera. Nadace Unipetrol připravila pro děti překvápko v podobě mladého chemika Jakuba Štěpánka, studenta VŠCHT, který předvedl několik chemických pokusů a kouzel. Po chemické půlhodince jsme se šli s dětmi projít k pláži, nechyběl tu i Honza Ptáček z ropácké rodiny. Jsme rádi, že jsme mohli takto společně podpořit šestnáct dětí z Hory Svaté Kateřiny. Jedeme v tom spolu!

Ze zákulisí11.09.2020

Představení nových dresů pro sezónu 2020/2021

Představení nových dresů pro sezónu 2020/2021

Ohlasy po utkání10.09.2020

Důležité vítězství před ligou, říká Patrik Zdráhal

Patrik Zdráhal v utkání s Mladou Boleslaví vstřelil úvodní branku. V kanadském bodování přípravy skončil na druhém místě za Richardem Jarůškem. Jak hodnotil utkání a s čím je potřeba jít do nového ročníku Tipsport extraligy?

Ohlasy po utkání09.09.2020

Pořád je co zlepšovat, říká hlavní trenér Országh

Verva v dnešní duelu porazila Mladou Boleslav 3:1. Jak hodnotil utkání hlavní trenér týmu Vladimír Országh a co říkal na výkon nové posily Oskarse Cibulskise?

Akce pro fanoušky04.09.2020

Kontovka: Grilovačka s Kontem našeho srdce

Konto našeho srdce pro uplynulou sezónu přichystalo pro naše fanoušky soutěž „Kontovka“ při které si naši fanoušci, mohli vybrat oblíbeného hráče a platili za jeho kanadské body. Jirka Puchmeltr si vybral útočníka Jakuba Petružálka a v soutěži Kontovka, přispěj, hraj a bav se tak získal možnost společné grilovačky s oblíbeným hráčem. Konto našeho srdce zajistilo pivo z Rodinný pivovar Zichovec z Loun a uzenářské speciality od řezníka pana Michala Havelky z Duchcova. Rádi bychom poděkovali našim partnerům a Jirkovi za jeho příspěvek na transparentní účet Konta našeho srdce. Výtěžek „Kontovky“ opět pomůže tam, kde je třeba.

Ohlasy po utkání03.09.2020

Mysleli jsme si, že se porazí sami, říká Látal

Martin Látal v dnešním utkání proti Jihlavě vstřelil svou první branku v dresu Litvínova. Na vítězství to ale nestačilo, když Verva prohrála 1:3. Jak hodnotil zápas střelec jediné litvínovské branky?

Další stránky
123456>>