3:0, 2:1, 4:0

Karlovy Vary

Fuksa - Štaif, Kunc, Bártek, Bernáth, Pajk, Klejna - Hrůša, Halberštát, Nídl, Bečka, Slabý, Prošek, Pastyřík, Hoang, Šetek, Maloušek.

Kožnar (30. Kovařík) - Havlík, Macháč, Pleva, Kubeš - Bečvář, Drašar, Helt, Klika, Myšák, Urbánek, Vopat, Kordule, Pech, Pavlíček, Vacín, Bártek.
Branky a nahrávky: 1. Hrůša (Prošek), 15. Bečka (Prošek, Pátek), 16. Prošek (Bečka, Slabý), 28. Maloušek (Hrůša), 34. Slabý (Bečka, Hrůša), 43. Bečka (Slabý), 53. Slabý (Prošek, Bernáth), 55. Pátek (Klejna, Nídl), 58. Pastyřík (Kunc, Nídl) - 40. Drašar. Rozhodčí: Florian - M. Hanák, T. Hanák. Vyloučení: 3:6. Využití: 3:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 88. Střely na branku: 42:17. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 9:1.

Třináct hráčů Litvínova reprezentovalo Ústecký kraj na Olympiádě dětí a mládeže

Na letošní Olympiádě dětí a mládeže v Karlovarském kraji se v rámci hokejového turnaje představilo třináct litvínovských hokejistů. Hráči ročníku 2005 a mladší byli vybráni jako reprezentanti Ústeckého kraje a na turnaji obsadili pěkné páté místo.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Odvážný výkon na výhru nestačil, junioři prohráli s Kometou 3:4

Litvínovští nezažívají povedené období, v letošním roce ještě nepocítili, jaké to je vyhrát v základní hrací době. V Brně šla nejdříve do vedení domácí Kometa. Litvínov se vzepjal a třemi brankami otočil skóre. Studená sprcha přišla v závěru. V rozmezí pěti minut dvakrát slavili domácí a vybojovali výhru.
Zápasy - Junioři 24.01.2020

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...