2:0, 0:1, 1:0

Zlín

Murín - Balán, Balaštík, Čech M., Galvas, Hamrlík, Ďurák, Klouček, Kubiš, Leška, Lučka, Mokrejš, Nosek, Okál, Pšurný R., Rachůnek I., Vlach, Vosátko

Hübl J. - Benda, Branda, Černý, Hranáč, Jánský, Jenáček, Kubinčák, Lukeš, Machulda, Poživil L., Punčochář, Reichel, Sklenička, Skuhrovec, Tomas, Trávníček, Tůma, Vobořil, Šlégr
Branky a nahrávky: 5. Hamrlík, 9. Rachůnek I. (Leška), 54. Hamrlík (Nosek) - 35. Reichel (Lukeš). Rozhodčí: Šindler - Lederer, Tošenovjan. Vyloučení: 9:10, navíc Vosátko (ZLI) 10 minut, Hranáč, Šlégr a Jánský (všichni LIT) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 3825. Střely na branku: 28:38. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Odvážný výkon na výhru nestačil, junioři prohráli s Kometou 3:4

Litvínovští nezažívají povedené období, v letošním roce ještě nepocítili, jaké to je vyhrát v základní hrací době. V Brně šla nejdříve do vedení domácí Kometa. Litvínov se vzepjal a třemi brankami otočil skóre. Studená sprcha přišla v závěru. V rozmezí pěti minut dvakrát slavili domácí a vybojovali výhru.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...