Zápas - mládež 19.09.2015
Autor: Martin Stříbrný

Junioři zdolali Vary a radují se z prvního vítězství v sezoně

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Strhující utkání juniorů bylo dnes k vidění na ZS Ivana Hlinky. Litvínovští junioři dokázali po dobrém výkonu udolat Karlovy Vary v prodloužení, a radují se tak z prvního vítězství v sezoně!
19.9.2015
4:3pr.
2:0, 0:1, 1:2 - 1:0

Litvínov

Spěšný (Sklíba) – Moravec, Franc, Šesták, Březák, Brejžek – Kučera, Havelka, Reichel, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Ujfaluši, Chmelař, Jícha, Šimeček.

Karlovy Vary

Kuchař (Harakal) – Michálek, Beer, Rulík, Dudek, Vodička, Weinhold – Osmík, Beránek, Zikmund, Svoboda, Čejka, Tamáš, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Procházka, Babka.
Branky a nahrávky: 7. Reichel (Šimeček, Havelka), 20. Reichel, 44. Stříbrný, 65. Šesták (Březák) – 37. Weinhold (Beránek), 47. Beránek, 57. Svoboda (Hauzr). Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Toman. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 30:39 (11:9, 8:12, 7:15, 4:3). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Vstup do utkání se povedl daleko lépe domácím, kteří po první třetině mohli chovat naději na první vítězství v sezoně. V sedmé minutě poprvé rozvlnil sít za hostujícím Kuchařem Kristian Reichel, který zužitkoval parádní přihrávky Jaroslava Šimečka zpoza branky. O druhou branku utkání se postaral na samotném konci třetiny tentýž hráč. Kristian Reichel se ujal kotouče za brankou Kuchaře a se štěstím se mu po obkroužení branky podařilo dotlačit kotouč do za záda hostujícího gólmana.

Druhá třetina nenabídla tolik hokejového, jako ta první, i tak v ní ale byla k vidění branka. Poprvé v utkání se dokázali prosadit Karlovarští, kteří tak snížili na 1:2. Martin Weinhold se dostal ke kotouči díky skvělé práci Beránka na modré čáře a nekompromisní tvrdou ranou poslal kotouč za záda zatím bezchybného Spěšného.

Třetí třetina se hrála v obrovském tempu, oba týmy si vypracovaly mnoho šancí, které dokázali také využít. Nejprve ve 44. minutě ujel po mantinelu hráčům Varů Josef Stříbrný, ze strany se natlačil zkušeně před gólmana a i s trochou štěstí procpal kotouč skrz betony Kuchaře do brány. O tři minuty se ovšem Vary dočkaly snížení. Ondřej Beránek našlápl a po pravém mantinelu se dostal na kruhy před Spěšným. Rychle vypálil a jeho rána zápěstím zapadl k zadní tyči brány.

Tři minuty před koncem utkání se podařilo Varům vyrovnat stav utkání! Hráčům Varů se to povedlo po čistě vyhraném vhazování v útočném pásmu, po kterém se ujal kotouče Hauzr, poslal ho skrz brankoviště na volného Kamila Svobodu, který nikým nehlídaný před Spěšným poslal kotouč do prázdné brány. V devětapadesáté minutě měli možnost rozhodnout utkání Litvínovští, když po technickém přestupku hráče Varů měli k dispozici trestné střílení, které ovšem Jaroslav Šimeček neproměnil a šlo se do prodloužení.

Prodloužení se hrálo ze strany na stranu, než se diváci na ZS Ivana Hlinky dočkali branky. David Šesták se při hře čtyři na čtyři dostal ke kotouči na modré čáře a měl čas si rozmyslet, co udělá. Jelikož viděl, že má spoluhráče dobře postavené před Kuchařem, tak nad ničím nepřemýšlel a vypálil. Šestákova technická rána zapadl do horního růžku Kuchařovy brány, který měl plně zakrytý výhled. Litvínovští se tak díky brance Davida Šestáka dočkali prvního vítězství v sezoně.

1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Patrik Spěšný 3 36 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.
Více >