0:1, 2:0, 3:0

Kladno

Kopřiva - Bělohlav, Diviš, Čurilla, Frolík, Gardoň, Hájek, Horna, Kalla, Kuchler, Nádašdi, Nedvěd, Patera, Procházka M., Révay, Rudovský, Tomajko, Ševc, Šmach, Štěpánek

Franěk - Bahenský, Branda, Černý, Hranáč, Jánský, Jenáček, Kubinčák, Lukeš, Poživil L., Punčochář, Reichel, Rindoš, Sklenička, Skuhrovec, Tomas, Trávníček, Tůma, Vobořil, Šlégr, Švarný
Branky a nahrávky: 24. Nádašdi (Patera), 29. Frolík (Patera), 46. Horna (Nedvěd), 54. Kalla, 59. Tomajko (Kuchler) - 13. Jenáček (Branda). Rozhodčí: Minář - Barvíř, Charvát. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3732. Střely na branku: 38:40. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.