2:2, 1:0, 0:4

Franěk – Šlégr, Kubát, Kroupa, Švarný, Walter, Skuhrovec, Punčochář, Poživil – Jánský, Reichel, Lukeš – Kubinčák, Hübl, Jenáček – Černý, Branda, Trávníček – Bahenský, Mach, Rindoš

Pardubice

Lašák – Píša, Čáslava, Snopek, Štrbák, Havíř, Zukal, Šeda, Nakládal – Cetkovský, Pucher, Somík – Tvrdík, Divíšek, Pivko – Kolář, Koukal, Starý – Radil, Blažek, Ondřej
Branky a nahrávky: 10:29 Jánský (Reichel, Lukeš), 17:08 Jánský, 26:21 Kubinčák (Hübl) – 6:59 Somík (Pucher, Píša), 18:25 Cetkovský (Somík), 41:02 Divíšek (Tvrdík), 46:50 Kolář (Havíř, Koukal), 48:02 Tvrdík (Divíšek), 56:29 Tvrdík (Pivko). Rozhodčí: Šindler – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 13:8, navíc Bahenský (Litvínov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 3612. Střely na branku: 37:43. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:6.