Zápas - mládež 08.12.2016
Autor: Martin Stříbrný

Litvínovští nedokázali zaskočit Spartu a schytali debakl

L i t v í n o v - Litvínovští mladší dorostenci odehráli těžké utkání na domácím ledě proti pražské Spartě. V utkání sice zvládli první třetinu, od druhé už ale přestali stíhat, a nakonec prohráli vysoko 4:10. Tři kanadské body v utkání za dvě branky a jednu asistenci zaznamenal Jan Myšák.
8.12.2016
4:10
1:1, 2:5, 1:4

Klika (Zelenka) – Jonák, Šubrt, Kroupa, Baláž, Kitzberger, Háva, Najman, Miškovič, Žítek – Fišer, Jindra, Limanovský, Jouza, Nikl, Beran, Kysela, Šarlinger, Myšák

Sparta

Švehlák (Černý) – Bureš, Bláha, Vandirek, Najman, Slavíček, Gurjevskij, Zemčenkov, Kumpošt – Pšenička, Klimo, Čermák, Rubeš, Obadal, Vitouch, Najman, Gluzman
Branky a nahrávky: 9. Myšák (Kysela), 24. Kysela (Beran, Šarlinger), 35. Myšák (Jouza), 56. Baláž (Šarlinger, Myšák) – 11. Pšenička (Čermák), 26. Čermák (Slavíček), 29. Vitouch (Bláha), 30. Gluzman (Rubeš, Bláha), 35. Pšenička (Čermák), 39. Obadal (Pšenička, Čermák), 42. Klimo (Vitouch), 49. Kumpošt (Gluzman, Najman), 49. Čermák (Pšenička), 52. Vitouch (Pšenička, Čermák). Rozhodčí: Luczków - Lichtenberk, Michajličenko. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 26:40 (7:8, 12:18, 7:14).