2:2, 3:0, 2:0

Letňany

Zeithaml (Zoluděv) – Krutil, Riley, Fleischman, Zedek, Pinkas, Benda – Adamec, Zrcek, Tzovairis, Hlaváč, Bespalchenko, Vlček, Vrba, Pinkas

Klika (Zelenka) – Jonák, Šubrt, Kroupa, Najman, Miškovič, Žítek – Fišer, Jindra, Limanovský, Stehlík, Jouza, Nikl, Beran, Kysela, Šarlinger, Myšák
Branky a nahrávky: 3. Pinkas (Vlček), 9. Adamec (Vrba), 24. Zrcek (Vlček), 30. Vrba (Fleixchman), 38. Tzovairis (Riley), 44. Vlček (Pinkas), 53. Adamec (Hlaváč) – 2. Šarlinger (Stehlík, Jouza), 4. Šarlinger (Stehlík). Rozhodčí: Čáp – Štětina, Zháňal. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 28:30 (7:12, 13:6, 8:12).

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři otočili duel s Jihlavou a po výhře 6:3 berou tři body

L i t v í n o v - První zápas po reprezentační pauze zvládli černožlutí junioři za tři body. Utkání s Duklou se přitom dlouho nevyvíjelo dobře, chemici museli až do druhé třetiny dotahovat. V poslední periodě však nasázeli tři branky a slaví plný bodový zisk. Dvěma brankami se na něm podepsal obránce Robert Bártek.