Zápasy 31.07.2014
Autor: Redakce

V Mostě černí proti žlutým smírně

Preview k zápasu

Foto Reportáž
V prvním přípravném utkání Vervy v Mostě dostali příležitost i hráči celého širšího kádru, rozdělení do obou týmů. Diváci v tréninkovém utkání viděli deset branek (5:5).
31.7.2014
Most
5:5
1:2, 2:2, 2:1

Most

Litvínov

Zápas řídili jen dva rozhodčí a proběhl bez časomíry (na cca 3x 30 minut hrubého času), bez ukazatele skóre, hlasatele i doprovodných hudebních předělů. Protože šlo o tréninkové utkání, je i náš zápis tentokrát nestandardní, Zápis z utkání ani jiný se nevyhotovoval.

Oba celky oblékly litvínovské dresy, "Most" černé, "Litvínov" žluté. Po nedovoleném zákroku se neseděly dvě minuty, ale jelo se trestné střílení. Do hlediště si cestu našlo několik stovek diváků.

První žlutá pětka hrála ve složení: Chaloupka, Kubát - Jánský, Hübl, Lukeš, druhý útok pak v sestavě Jurčík, Piroš, Majdan. Pro reprezentační povinnosti chyběli brankář Francouz a obránce Baránek. První polovinu zápasu odchytal Soukup, na druhou ho vystřídal Horák, který ve třetí třetině pro změnu hájil klec černých. Gólmani se v polovině zápasu vystřídali i v brance "domácích" Mostečanů.

Návrat do litvínovského dresu vyšel obránci Karlu Kubátovi. Hned po několika minutách svůj první duel po roce v dresu Krušnohorců ozdobil brankou po spolupráci s první formací. Z trestných střílení za fauly neuspěli třeba černý Písařík nebo žlutý Pavlík, ale hrálo se slušně, nedovolené zákroky odpískali sudí jen tři.

Žlutí vedli v zápase už 3:1, černí však drželi krok, srovnali na 3:3 a potvrdili tak, že síly obou celků byly rovnoměrně rozloženy. Po úspěšné akci Lukeše s Jánským (gól na 4:3) vyrovnali černí i na 4:4, o což se postarali pěknou akcí Šrámek se Smolkou. Jurčík ještě jednou vrátil vedení na stranu "hostů", ale Martynek, tento večer v týmu soupeře, stanovil výsledek na konečnou remízu 5:5. V zápase se trefili také Majdan a Pavelka.

Vervu koučovali trenéři Rulík a Hořava, Most pak trenér Baďouček. Hráči si v utkání poprvé v zápasové praxi osahali kluziště se zúženým středním pásmem. Odveta je na programu ve středu v Litvínově.

Fotogalerie

1.
4.8.
úterý, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >