Reportáž ze zápasu

43. kolo, 21.1.2007
Tipsport arena
10:1
3:0, 5:1, 2:0

Liberec

Hnilička (41. Nedvídek) - Moravec, Jiruš, Zíb, Rýgl, Krstev, Čutta, Kočí - L. Čermák, Podkonický, Pletka - Vaic, Šachl, V. Novák - Klimenta, Dušek, Víšek - O. Hruška, Pabiška, S. Procházka.

Litvínov

J. Hübl ml. (35. R. Fiala) - Šlégr, Hranáč, Punčochář, Skuhrovec, L. Poživil, Nikolov, od 41. navíc Gýna - Kubinčák, Reichel, Prorok - Branda, Benda, M. Trávníček - Lukeš, Jánský, Jenáček - Bednařík, Sklenička, Kopecký, od 35. navíc J. Černý.
Branky a nahrávky: 2. Vaic (V. Novák), 4. Pabiška (S. Procházka), 13. Rýgl (Pabiška), 34. Pletka (Šachl), 34. Podkonický (Jiruš), 35. V. Novák (Vaic), 37. Vaic (Zíb), 40. Zíb (Šachl), 41. Moravec (Podkonický), 48. Šachl (Podkonický) - 35. Kubinčák (Lukeš). Rozhodčí: Rejthar - Pešek, Šátava. Vyloučení: 3:9. Využití: 3:0. Diváci: 7 146. Střely na branku: 50:26. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 10:1.

Podrobnosti nejsou k dispozici

Ohlasy

Liberec

Vladimír Čermák (HC Bílí Tygři Liberec): "Podle mého názoru rozhodla první třetina, kdy jsme dali rychlé góly. Bylo dobré, že ve druhé třetině jsem v kvalitní produktivitě pokračovali. Pro zranění nedohráli dnešní zápas Leoš Čermák, Klimenta a Novák. Bližší informace jejich zdravotního stavu budeme znát v pondělí."

Litvínov

Jaroslav Hübl st. (HC Chemopetrol): "Dnes bylo na ledě jen jedno mužstvo. Naši hráči neplnili taktické pokyny. Zklamali po všech stránkách a dostali lekci z moderního hokeje. Po čtvrtém gólu se náš tým položil. V době kdy bylo rozhodnuto o výsledku jsme stáhli ze hry Reichla, který je naším klíčovým hráčem a chtěli jsme ho šetřit na další zápasy. Musíme se po tomto výsledku dát dohromady pro další důležitá utkání."

Statistiky
Brankáři
Konto našeho srdce před 3 dny

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >