Zápas - mládež 19.09.2015
Autor: Martin Stříbrný

Starší dorost pokračuje v trápení, přesto poprvé zabodoval

Č e s k é B u d ě j o v i c e - Starší dorostenci Litvínova odehráli šesté utkání sezony v Budějovicích. Po bláznivé třetí třetině, ve které zvítězili 3:1, se šlo do prodloužení. V tom byli šťastnější Budějovice, které si připsali bod navíc. Litvínovští si připsali první bod v sezoně.
19.9.2015
4:3sn
1:0, 1:0, 1:3 - 0:0

Č. Budějovice

Hauser (Němec) – Hadžič, Hora, Kubeš, Dosek, Tintěra, Novotný, Dudáček – Bláha, Pánek, Schmidmayer, Hakl, Tejko, Káník, Pospíšil, Matys, Kašper, Kondelík, Kaisler.

Š. Havlík (Kovařík) – Macháč, M. Havlík, D. Havlík, Kučera, Urbánek, Hipius, Cikánek – Ineman, Klika, Vopat, Vébr, Vaněk, Drašar, Myšák, Bečvář, Leitner, Pavlíček, Helt.
Branky a nahrávky: 4. Káník (Bláha), 37. Káník (Dosek, Bláha), 51. Pospíšil (Hadžič, Káník), rozh. náj. Kondelík – 46. Drašar (Myšák, Bečvář), 50. Drašar (Myšák, Bečvář), 59. Drašar (Bečvář). Rozhodčí: Danylec – Šperl, Brůha. Diváci: 154. Střely na branku: 28:41 (6:16, 9:8, 9:15, 3:2). Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Odvážný výkon na výhru nestačil, junioři prohráli s Kometou 3:4

Litvínovští nezažívají povedené období, v letošním roce ještě nepocítili, jaké to je vyhrát v základní hrací době. V Brně šla nejdříve do vedení domácí Kometa. Litvínov se vzepjala třemi brankami otočil skóre. Studená sprcha přišla v závěru. V rozmezí pěti minut dvakrát slavili domácí a vybojovali výhru.
Zápasy - Junioři včera

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...