Reportáž ze zápasu

6.9.2015
Zimní stadion Ústí nad Labem
3:4
0:0, 2:3, 1:1

Ústí nad Labem

Brňák – Štochl, Mareš, Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela – Herák, Janoušek, Harkabus, Tůma, Čermák, Šindelář, Batryn, Bláha, Gottfried, Tipán

Litvínov

Pejsar – Bártek, Kitzberger, Čapek, Žítek, Žižka, Hoffman – Zirtoni, Jouza, Dufek, Pech, Berka, Svoboda, Vacín, Jindra, Bartoš, Kysela, Šalinger, Beran
Branky a nahrávky: 22. Štěpánek (Čermák), 24. Tůma (Šindelář, Brňák), 49. Gottfried (Harkabus) – 27. Bartoš (Vacín), 29. Dufek (Kitzberger, Pech), 37. Jindra, 55. Kysela (Jindra). Rozhodčí: Lukáš Krob - Martin Ševic, Jan Votrubec. Vyloučení: 2:6 . Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 31:42. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4.

Podrobnosti nejsou k dispozici

Ohlasy

Ústí nad Labem
Jiří Sochor (HC Ústí nad Labem):
Bylo to pro nás celkem nešťastné utkání, protože si myslím, že bylo poměrně vyrovnané, bojovné a ve vysokém tempu. Myslím si, že rozhodla šikovnost hráčů soupeře. Obě mužstva si vypracovali dost šancí a nakonec jsme bohužel naše šance nevyužili.
Litvínov
Radim Skuhrovec (HC Litvínov):
Myslíme si, že bylo z naší strany lehké podcenění , protože Ústí neodehrálo dobrý zápas v Plzni a my jsme to klukům říkali. Samozřejmě se to na ledě poté ukázalo a nás to stálo hodně sil, aby jsme ten zápas vůbec byli schopni vyhrát. Máme tam obrovské problémy, neplníme ty věci které si říkáme, ale zapracujeme na tom. Pro nás jsou teď důležité ty tři body a musíme koukat zase dál.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 3 28 0
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež dnes

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >