Zápas - mládež 10.09.2015
Autor: Martin Stříbrný

Mladší dorostenci deklasovali Písek deseti góly a připisují si další tři body

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Na spodní ledové ploše v Litvínově se od tří hodin představili mladší dorostenci proti Písku. Do utkání vstupovali jako favoriti, tuto roli také potvrdili a svého soupeře porazili vysoko 10:2!
10.9.2015
10:2
3:1, 3:1, 4:0

Litvínov

Pejsar - Žítek, Čapek, Hoffmann, Bártek, Kitzberger, Žižka - Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Pech, Bartoš, Berka, Jouza, Beran, Svoboda, Kysela, Šarlinger.

Písek

Křepela - Tampier, Novák, Měchura, Brož, Kroupa, Nerad - Čech, Řehoř, Švec, Vokoun, Novák, Hradecký, Januška, Přibyl, Pechlát, Pála, Novotný.
Branky a nahrávky: 7. Bártek (Jindra), 16. Kysela (Svoboda, Šarlinger), 17. Kysela (Bártek, Vacín), 27. Dufek (Jouza, Jindra), 32. Jindra (Bartoš), 40. Dufek, 47. Pech (Dufek), 52. Pech (Vacín, Kitzberger), 55. Dufek (Vacín), 60. Vacín (Pech, Kitzberger) – 16. Přibyl (Tampier), 33. Přibyl (Januška, Novák). Rozhodčí: Knapík - Hynčica, Kokrment. Vyloučení: 6:3. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 92. Střely na branku: 52:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 10:2.

Ohlasy

Litvínov
Radim Skuhrovec (HC Litvínov):"Začali jsme zase vlažně, tak jsme si s kluky po druhé třetině něco řekli. Poté to už vypadalo lépe. Víme, že ten výkon co jsme dnes předvedli, by nám nestačil na silnější týmy. Ale na tom my zapracujeme, potrénujeme a budeme muset být trpěliví. Dnes jsme se třemi body spokojení, tím to pro nás dnes končí. Budeme na sobě zase pracovat dál."
Písek
Miroslav Krupka (IHC Písek):"Soupeř byl značně lepší, což je poznat i z výsledného skóre. Přehráli nás ve všech směrech."
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 2 23 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >
Rozhovory - Junioři 22.06.2020

Bártek po konci v juniorce: Litvínov je klub mého srdce, jednou mu to chci splatit

Robert Bártek byl v uplynulých dvou letech pilířem obrany litvínovské juniorky. Od nadcházejícího ročníku už to však platit nebude, devatenáctiletého zadáka v červenci čeká zkouška v prvoligovém Ústí nad Labem.
Více >