Zápas - mládež 03.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Chemikům se nepodařilo zaskočit Piráty a prohráli 1:4

Preview k zápasu

Foto Reportáž
C h o m u t o v - Druhé utkání v roce 2016 odehráli Litvínovští mladší dorostenci na horké půdě v Chomutově. Utkání se rozhodlo už prakticky v první třetině, kterou ovládli domácí 3:0, na což nedokázali chemici nijak zareagovat, a nakonec prohráli 1:4. O jedinou branku Litvínova se postaral Marek Berka.
3.1.2016
4:1
3:0, 1:1, 0:0

Chomutov

Běhula - Záruba, Jungvirt, Procházka, Seemann, Zeman, Jarý, Krchňák, Psar - Baier, Mežnar, Lauko, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada.

Litvínov

Pejsar - Žítek, Šubrt, Hoffmann, Bártek, Kitzberger, Žižka, Najman - Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech.
Branky a nahrávky: 12. Lauko (Koblížek, Ouřada), 13. Seemann (Lauko), 19. Breczko, 36. Mežnar (Procházka) - 24. Berka (Jindra, Bártek). Rozhodčí: Knapík - Ševic, Votrubec. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 37:18. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 4 33 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež dnes

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >