Zápas - mládež 31.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Litvínovští padli po vyrovnané bitvě na ledě Ústí

Preview k zápasu

Foto Reportáž
Ú s t í n a d L a b e m - Vyrovnané utkání odehráli mladší dorostenci Litvínova na ledě Ústí nad Labem. Ze zisku tří bodů se nakonec radovali Ústečtí, kteří zvítězili 4:2. O branky chemiků se postarali Přemysl Svoboda a David Jindra.
31.1.2016
4:2
0:2, 3:0, 1:0

Ústí nad Labem

Volke – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda.

Litvínov

Prokeš – Žítek, Čapek, Bártek, Žižka, Najman – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech.
Branky a nahrávky: 23. Štochl (Čermák), 30. Machulda (Harkabus, Costa), 40. Čermák (Tůma, Štochl), 60. Gottfried – 4. Svoboda (Bártek), 7. Jindra (Dufek, Svoboda). Rozhodčí: Turčan – Ševic, Votrubec. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 222. Střely na branku: 39:45 (13:19, 14:6, 12:20). Průběh utkání: 0:2, 4:2.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Marek Prokeš 3 35 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež dnes

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >