Zápas - mládež 03.03.2016
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Chemici nezvládli utkání na domácím ledě a podlehli Letcům 2:6

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Mladší dorostenci odehráli těžké utkání na domácím ledě proti Letňanům. Pražané si vytvořili náskok už v první třetině a až do konce si jej pohlídali. Nakonec zvítězili vysoko 6:2. O branky litvínovských chemiků se postarali Lukáš Stehlík a Jan Myšák.
3.3.2016
2:6
1:3, 0:1, 1:2

Litvínov

Prokeš - Žítek, Šubrt, Hoffmann, Bártek, Kitzberger, Kovačič, Najman - Jindra, Puczek, Bartoš, Berka, Jouza, Stehlík, Beran, Kysela, Myšák, Kubát.

Letňany

Pařík - Klikorka, Lytvynov, Hlinka, Fleischmann, Klatt - Vrba, Sklenář, Navrátil, Němec, Tzovairis, Šíba, Kalina, Štěbeták, Homola, Vlček, Jelínek, Pinkas.
Branky a nahrávky: 8. Stehlík (Berka, Bartoš), 42. Myšák (Bártek) - 2. Pinkas (Sklenář), 6. Sklenář (Šíba), 11. Sklenář (Pinkas), 31. Šíba (Klikorka, Štěbeták), 46. Vlček (Sklenář, Klikorka), 50. Pinkas (Klikorka, Vlček). Rozhodčí: Petružálek - Šulo, Kokrment. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 101. Střely na branku: 28:41.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Marek Prokeš 6 35 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež dnes

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >