Zápas - mládež 07.12.2017
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Litvínovští jsou stále na vlně, tentokrát doma udolali Tygry

L i t v í n o v - Mladší dorostenci Litvínova zahájili nadstavbou část domácím utkáním proti libereckým Tygrům. V zápase rychle prohrávali, ovšem nepříznivý vývoj dokázali otočit a po závěrečné siréně se mohli radovat ze zisku dalších tří bodů po vítězství 3:1.
7.12.2017
3:1
1:1, 0:0, 2:0

Čermák (Zelenka) – Minařík, Hocelík, Háva, Kroupa, Jonák, Gebhard, Miškovič, Kadár – Leitner, Dej, Limanovský, Adámek, Vopat, Slavík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Skuhrovec.

Liberec

Čajan (Krátký) – Duchska, Kovář, Hladík, Starý, Kollert, Culek – Pray, Jakubec, Jiruš, Měchura, Folda, Strnad, Nezbeda, Chmelař, Vodlan.
Branky a nahrávky: 20. Skuhrovec, 49. Slavík (Limanovský), 60. Fišer (Nikl, Háva) – 4. Pray. Rozhodčí: Kamil Hlinka – Patrik Goltsch a Michal Janíček. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 25:34. Průběh utkání: 0:1, 3:1.