0:0, 1:2, 2:0

Franěk - Stříteský, Kubát, Jareš, Gula, Kousalík, Černošek, Skuhrovec, Pojkar - Kubinčák, V. Hübl, Gerhát - Majdan, Hanzl, Bojer - Frolík, Jenáček, Hujsa - Kafan, Rindoš, Jurčík

Slavia

Furch - Kadlec, Valach, Kuboš, J. Krejčík, Roth, Kolařík, Šulc - Kůrka, Sim, Vondrka - Micka, Dušek, Krenželok - Pospíšil, V. Růžička ml., Tomica - Kalus, Jelínek, Sklenář
Branky a nahrávky: 29. Černošek (Frolík, Jenáček), 47. Kubinčák (V. Hübl), 52. Hujsa z tr. střílení - 24. V. Růžička ml. (Pospíšil), 37. Micka (J. Krejčík, Kuboš). Rozhodčí: Jeřábek, Šindler - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:6, navíc Pospíšil (Slavia) 10 minut. Využití: 0:2. Diváci: 5050.

Druhá polovina skupiny startuje, juniorka znovu změří síly se Spartou

Litvínovská juniorka začíná druhou polovinu skupinové části DHL Superpoháru, v sobotu zamíří do Prahy. První vzájemné střetnutí ovládla Sparta, která si ze severu odvezla tři body. Oplatí jí chemici úvodní porážku?
Preview - Dorost včera

Přeruší dorostenci jízdu Vítkovic?

Litvínovští dorostenci se po dvou prohraných zápasech v řadě utkají s vítkovickou Riderou, která zvítězila v posledních čtyřech utkáních. Zápas se odehraje v sobotu 22. února na Zimním stadionu Ivana Hlinky a úvodní buly bude vhozeno ve 12:30, přijďte naše mladé naděje podpořit!
Zápasy - Dorost před 2 dny

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...