1:0, 3:0, 1:0

Kladno

Chábera - Majeský, Drtina, Lepine, Toman, L. Procházka, Piskáček, Posmyk - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka, Dragoun, Kalla - Valský, Lukáč, M. Látal - Eberle, Melka, Kafka

Volke (od 32. min. Franěk) - Stříteský, Kubát, Brejčák, Jareš, Černošek, Kousalík - Kubinčák, V. Hübl, Hanzl - Majdan, Černý, Trávníček - Frolík, Hujsa, Jenáček - Smolka, Gerhát, Bojer.
Branky a nahrávky: 15. Patera (Kalla, Majeský), 26. Eberle (Melka, Lepine), 32. Dragoun (Kalla, Hovorka), 36. Lepine (Bicek), 56. Látal Rozhodčí: Hodek, Homola - Kajínek, Podrazil Vyloučení: 5:4 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Diváci: 2650 Střely na branku: 41:36 Průběh utkání: 5:0

Junioři ve Varech vyfasovali osmigólový debakl a vrací se bez bodu

K a r l o v y V a r y - Druhé utkání západočeského tripu litvínovským juniorům hrubě nevyšlo, na tým z lázeňského města nestačili vysoko 1:8. O čestný zásah chemiků se až minut před koncem postaral Svoboda, první klání odchytal brankář Zelenka. Příští týden se turnaj O Pohár DHL vrací na sever Čech.
Zápasy - Dorost včera

Dorost vítězí nad oblíbeným soupeřem! Kladenské PZ porazil 4:1

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím hřišti přivítali PZ Kladno. V zápase plném spálených šancí se trefili čtyřikrát a do tabulky si připisují další 3 body.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...