Zápasy - Junioři 26.02.2020
Autor: Ondřej Mach

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
26.2.2020
2:9
1:5, 0:3, 1:1

Zajíček (21. Zelenka) – Kroupa, Bártek, Háva, Hocelík, Miškoviš, Jonák – Berka, Vopat, Stehlík (A), Kysela (C), Bartoš, Skuhrovec, Jouza, Kovačič, Fišer (A), Limanovský

Karlovy Vary

Horák (Hamrla) – Záruba, Benda, Kořán, Tureček, Stejskal, Cestr, Pohanka – Křehlík (A), Jiskra (C), Rymon, Adámek, Černý (A), Rozhon, Křemen, Novotný, Bačo, Seidler, Konášek

Branky a nahrávky

6. Bartoš (Kroupa, Bártek), 48. Kroupa (Stehlík, Skuhrovec)
2. Rozhon (Křemen), 9. Rozhon (Křemen), 12. Křemen (Bačo, Jiskra), 19. Záruba (Bačo, Jiskra), 20. Kořán (Rozhon), 28. Novotný, 30. Bačo (Novotný), 39. Konášek (Jiskra), 59. Černý (Adámek, Stejskal)

0:1, 1:1, 1:8, 2:8, 2:9

Do utkání lépe vstoupili vstoupili hosté, už v deváté minutě se prosadil Petr Rozhon. O pět minut později srovnal Dan Bartoš, po zbytek první části hry však už branky střílela jen Energie. Vedení karlovarským vrátil svojí druhou brankou Petr Rozhon, ve dvanácté minutě zvyšoval hostující Adam Křemen. Ještě před první sirénou se pak trefili Richard Záruba a Petr Kořán, Litvínov tak do druhé periody šel se čtyřbrankovou ztrátou.

Tým z lázeňského města měl navrch i v prostředním dějství, ve 28. minutě přidal šestou trefu David Novotný. Čtyři vteřiny před polovinou utkání skóroval Róbert Bačo a ve vzduchu visel debakl. Severočeši si následně zahráli přesilovou hru, ve které se jim však snížit nepodařilo a dvě minuty před koncem druhé třetiny prohloubil domácí trápení Marek Konášek

Svěřenci trenéra Radka Mrázka vsítili druhý gól ve 48. minutě v přesilové hře, jeho autorem byl obránce Jakub Kroupa. Oba týmy si poté zahrály přesilové hry, další branka ale padla až v čase 58:13. Devátý hřebík do litvínovské rakve zatloukl Daniel Černý, Litvínov tak doma Karlovým Varům podlehl vysoko 2:9.

Dorostenci si na svátek zastříleli, PZ Kladnu nadělili třináct branek

Vysokou výhru si na 123. výročí vzniku Československa připsali litvínovští dorostenci. Černožlutí na domácím ledě rozstříleli PZ Kladno, hostující tým ze severu Čech odjel s třináctigólovým debaklem. Pěti body zazářili Jakub Bednařík a Jan Šprynar.
Zápasy - Junioři včera

Zpátky na vítěznou vlnu. Junioři v dohrávce přehráli Kladno 4:2

Netradičně ve středu se na domácím ledě představila litvínovská juniorka. Chemici si v dohrávce 1. kola Extraligy juniorů poradili s kladenskými Rytíři, dvěma góly se blýskli Marek Slavík a Tim Danielčák.
Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.