Zápasy - Junioři 08.10.2020
Autor: Ondřej Mach

Návrat na led bodově nevyšel, junioři podlehli Energii 2:3

K a r l o v y V a r y - Litvínovští junioři po dlouhé pauze odehráli další utkání, ve čtvrtek venku nestačili na Karlovy Vary. Západočeši si v průběhu čtyřiceti minut vybudovali komfortní náskok, který už chemici nedokázali stáhnout. Na hostující straně se mezi střelce zapsali Marek Berka a David Jindra.
8.10.2020
Karlovy Vary
3:2
1:0, 2:0, 0:2

Maleček – Bulka, Stejskal, Benda, Krajčík, Pohanka, Vogel, Cestr, Blengino – Adámek (A), Novotný (C), Rozhon, Kupčo, Rymon (A), Bačo, Seidler, Sapoušek, Šmajda, Remeš

Zajíček – Hocelík, Baláž, Háva, Dej, Kadár, Kroupa – Jindra, Skuhrovec, Stehlík (C), Berka, Kysela, Slavík, Limanovský, Bartoš (A), Jouza (A), Iljuk, Čech, Brouček

Branky a nahrávky

1. Novotný (Adámek, Rozhon), 26. Rymon (Bulka, Stejskal), 40. Sapoušek (Kupčo, Rymon)
51. Berka (Jindra), 58. Jindra (Stehlík, Baláž)

3:0, 3:2

Domácí zažili raketový vstup do utkání, už po jedenácti vteřinách hry se po spolupráci s Adámkem a Rozhonem prosadil David Novotný. Na jeho trefu navázal v prostředním dějství Dominik Rymon, Energie pak ve druhé třetině měla ještě dvě přesilové hry. Tým z lázeňského města se prosadil až po skončení té druhé, na 3:0 zvyšoval Robin Sapoušek

Stíhací jízda chemiků začala v posledních deseti minutách. Odstartoval ji Marek Berka, jemuž se povedlo zužitkovat nahrávku Jindry. Domácí si následně situaci zkomplikovali sérií vyloučení a Litvínovu se v početní převaze podařilo snížit, tentokrát se role střelce ujal David Jindra. Jenže ani závěrečný tlak už na body nestačil, černožlutí v Karlových Varech padli 2:3.