Zápasy - Junioři 08.03.2022
Autor: Lukáš Bolech

Junioři zdemolovali v severočeském derby Chomutov sedmi góly

Reportáž

Osmé kolo nadstavby o udržení DHL extraligy juniorů nabídlo derby mezi chomutovskými Piráty a litvínovskou Vervou. Hosté předvedli suverénní výkon a i díky hattricku Davida Skuhrovce zvítězili vysoko 0:7.
8. kolo, 8.3.2022
Chomutov, ROCKNET ARÉNA
0:7
0:2, 0:3, 0:2

Chomutov

Tuček (Suk) – Petrásek (C), Cestr, Janda, Rykl – Ekrt, Šugár, Šilar, Krasanovský, Cháb, Svoboda (A), Vostiňák, Černý, Döring, Rindoš

Čermák (Klika) – Baláž, Hocelík, Hák, Werner, Kuchař, Háva – Postl, Danielčák, Stehlík (C), Beran, Vopat, Limanovský (A), Maštalířský, Špaček, Skuhrovec, Slavík

Branky a nahrávky

3. Skuhrovec (Stehlík, Maštalířský), 16. Vopat (Limanovský, Werner), 31. Háva (Werner, Balář), 32. Vopat, 38. Skuhrovec (Limanovský), 43. Beran (Špaček, Limanovský), 53. Skuhrovec (Maštalířský, Stehlík)

0:7

Litvínovští junioři šli zásluhou první branky Davida Skuhrovce do vedení již ve třetí minutě první třetiny. Kombinaci Prokopa Limanovského a Adama Wernera ze 16. minuty zakončil přesně Jan Vopat, který upravil skóre na rozdíl dvou branek.

Na 0:3 zvyšoval v polovině utkání obránce Jan Háva. Zanedlouho se dostal podruhé ke slovu Jan Vopat, jenž opět zvýšil spoluhráčům sebevědomí. Před druhou sirénou napodobil Jana Vopata David Skuhrovec a po asistenci Limanovského si také připsal druhou branku.

Z hlediska počtu střel na branku byla třetí třetina tou nejvyrovnanější. Na skóre to však poznat nešlo. David Čermák nepustil za svá záda jediný kotouč a na druhé straně ještě upravili podobu skóre Vít Beran a David Skuhrovec, který tak necelých osm minut před koncem završil hattrick.

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....