Zápasy 01.08.2013
Autor: Redakce

V Praze těsná porážka

Preview k zápasu

Foto Reportáž
V prvním přípravném utkání bez osmi stabilních hráčů (šanci dostali mladíci) podlehla Verva v Edenu Slavii 3:4. První branku týmu v nové sezóně vstřelil Ondřej Jurčík.
1.8.2013
Praha-Eden
4:3
1:0, 1:2, 2:1

Slavia

Furch – Kadlec, Dresler, Wharton, Valach, Štich, Šenkeřík, Chalupa, Kolařík – Skokan, Tomica, Žejdl, Bednář, Klhůfek, Jelínek, Krenželok, Poletín, Micka, Sklenář, Růžička, Vrdlovec. Připraven Svoboda

Litvínov

Nechvátal – Pavelka, Hora, Kousalík, Chaloupka, Havelka, Gula, Pavlík, Kasal - Martynek, Hanzl (A), Zavřel - Jurčík, Piroš (C), Smolka - Pšurný, Černý, Rapáč - Majdan, Písařík, Bojer. Připraven Horák
Branky a nahrávky: 12. Kadlec (Sklenář), 25. Žejdl (Jelínek), 49. Jelínek (Kolařík, Žejdl), 53. Klhůfek – 29. Jurčík (Hora, Piroš), 35. Chaloupka (Černý, Pšurný), 50. Rapáč (Pšurný, Černý) Vyloučení: 3:2, navíc Pavelka (L) zaviněné TS-Bednář neproměnil Využití: 0:2 Oslabení: 0:0 Zásahy: Nechvátal 31 Diváci: 928
Lépe začali zápas domácí a ve 12. minutě získali díky zkušenému obránci Kadlecovi vedení. Litvínov v brance s Patrikem Nechvátalem se v první třetině dvakrát bránil v oslabení.

Po změně stran nejprve Žejdl upravil na 2:0, ale pak přišli ke slovu i hosté. Dočkali se přesilovky, která se změnila v minutovou výhodu pět na tři. Verva ji nevyužila, ale krátce před návratem druhého provinilce zpět do hry snížil Jurčík na 2:1.

Jeho tým ožil a klasickou výhodu pět na čtyři pak využil ke srovnání a ke své premiérové brance v litvínovském dresu obránce Petr Chaloupka, 2:2. V poslední minutě druhé části ještě neproměnil trestné střílení za faul Pavelky na Bednáře nejzkušenější domácí forvard.

Ve třetím dějství zase přidala Slavia až se Jelínkem ujala vedení 3:2. Už za půl minuty ale bylo vyrovnáno, po pěkné akci zakončil přesně Richard Rapáč, 3:3. Vítězství nakonec sešívaným zajistil Klhůfek sedm minut před koncem. Na výsledku už nezměnila nic ani litvínovská power play v závěru zápasu.

HCVL nastoupil do zápasu bez Francouze, Fraňka, Zemana, Stříteského, Hübla, Lukeše, Trávníčka a Gerháta. S kapitánským "céčkem" vedl tým Kamil Piroš.

3.
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
4.
13.8.
čtvrtek, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Patrik Nechvátal 4 31 0
Související články
Zápasy 01.08.2013

V Praze těsná porážka

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež před 3 dny

Pátá třída má za sebou soustředění, podpořit je dorazil David Štich

Na přelomu prázdnin absolvovali páťáci, tak jako každoročně, letní soustředění v horském areálu Lesná. Kluci se zde společně připravovali na novou sezónu a užili si i jiných aktivit.
Více >
Mládež 04.08.2020

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary