Zápasy 01.08.2013
Autor: Redakce

V Praze těsná porážka

Reportáž

Foto Reportáž
V prvním přípravném utkání bez osmi stabilních hráčů (šanci dostali mladíci) podlehla Verva v Edenu Slavii 3:4. První branku týmu v nové sezóně vstřelil Ondřej Jurčík.
1.8.2013
Praha-Eden
4:3
1:0, 1:2, 2:1

Slavia

Furch – Kadlec, Dresler, Wharton, Valach, Štich, Šenkeřík, Chalupa, Kolařík – Skokan, Tomica, Žejdl, Bednář, Klhůfek, Jelínek, Krenželok, Poletín, Micka, Sklenář, Růžička, Vrdlovec. Připraven Svoboda

Litvínov

Nechvátal – Pavelka, Hora, Kousalík, Chaloupka, Havelka, Gula, Pavlík, Kasal - Martynek, Hanzl (A), Zavřel - Jurčík, Piroš (C), Smolka - Pšurný, Černý, Rapáč - Majdan, Písařík, Bojer. Připraven Horák
Branky a nahrávky: 12. Kadlec (Sklenář), 25. Žejdl (Jelínek), 49. Jelínek (Kolařík, Žejdl), 53. Klhůfek – 29. Jurčík (Hora, Piroš), 35. Chaloupka (Černý, Pšurný), 50. Rapáč (Pšurný, Černý) Vyloučení: 3:2, navíc Pavelka (L) zaviněné TS-Bednář neproměnil Využití: 0:2 Oslabení: 0:0 Zásahy: Nechvátal 31 Diváci: 928
Lépe začali zápas domácí a ve 12. minutě získali díky zkušenému obránci Kadlecovi vedení. Litvínov v brance s Patrikem Nechvátalem se v první třetině dvakrát bránil v oslabení.

Po změně stran nejprve Žejdl upravil na 2:0, ale pak přišli ke slovu i hosté. Dočkali se přesilovky, která se změnila v minutovou výhodu pět na tři. Verva ji nevyužila, ale krátce před návratem druhého provinilce zpět do hry snížil Jurčík na 2:1.

Jeho tým ožil a klasickou výhodu pět na čtyři pak využil ke srovnání a ke své premiérové brance v litvínovském dresu obránce Petr Chaloupka, 2:2. V poslední minutě druhé části ještě neproměnil trestné střílení za faul Pavelky na Bednáře nejzkušenější domácí forvard.

Ve třetím dějství zase přidala Slavia až se Jelínkem ujala vedení 3:2. Už za půl minuty ale bylo vyrovnáno, po pěkné akci zakončil přesně Richard Rapáč, 3:3. Vítězství nakonec sešívaným zajistil Klhůfek sedm minut před koncem. Na výsledku už nezměnila nic ani litvínovská power play v závěru zápasu.

HCVL nastoupil do zápasu bez Francouze, Fraňka, Zemana, Stříteského, Hübla, Lukeše, Trávníčka a Gerháta. S kapitánským "céčkem" vedl tým Kamil Piroš.

Statistiky
Brankáři
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >