Zápasy 15.12.2012
Autor: Lucie Lobo

Junioři: Litvínov těsně zdolal Slavii!

26. kolo odehráli junioři na ledě pražské Slavie. Úvodní třetina nepřinesla žádnou branku, v začátku byla lepší Slavie. Postupně se však síly vyrovnaly a pár pěkných šancí měl i hostující Litvínov. V druhém dějství nejprve rozvlnil síť Jakub Šrámek, hned na to ale vyrovnal domácí Tomek. O tři minuty později s velkým štěstím dostal Litvínov do vedení Jan Strejček. Dále navýšil náskok chemiků David Cvrk v přesilové hře a do kabin se odcházelo za stavu příznivějšího pro hosty 1:3. Ve třetí třetině ještě zdramatizoval utkání Moravec. Domácí ke konci hráli bez gólmana, ale ani to jim k brance nepomohlo a Litvínov si odvezl domů všechny tři body.
26. kolo, 15.12.2012
2:3
0:0, 1:3, 2:3

Slavia

Dlouhý - Leština, Babka, Růžička, Malý, Rittig, Knot, Jedlička, Tomek, Navrátil, Semrád, Presheva, Ryzák, Hložek, Šteiner, Mašín, Klhůfek, Moravec, Ptáčník.

Soukup - Cvrk, Svoboda, Fučík, Ernst, Hora, Strejček, Šrámek, Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Malec, Mical.
Branky a nahrávky: 29. Tomek (Růžička), 53. Moravec (Tomek, Babka) - 27. Šrámek (Hora), 33. Strejček (Hora, Šrámek), 37. Cvrk (Čeřovský). Rozhodčí: Nečas - Svoboda, Nepomucký. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 38:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.