Zápasy 04.10.2012
Autor: Lucie Lobo

Starší dorostenci se vrací z Varů bez jedinného bodu

Reportáž

Foto Reportáž
Do dnešního zápasu vstoupil Litvínov smolně. Už v úvodní třetině se hodně vylučovalo především na straně černožlutých. První dvě vyloučení Litvínov ustál, poté byl ale v druhé části třetiny vyloučen Štěpka, této šance otevřít skóre už domácí využili. Ke konci třetiny ale vyrovnal Filip Moravec a do kabin se odcházelo s vyrovnaným stavem. Druhá třetina přinesla jen plno vyloučení, ale branku žádnou. V poslední třetině se štěstí přiklonilo na stranu Varů a branka domácího Rubeše rozhodla zápas.
9. kolo, 4.10.2012
KV Arena
2:1
1:1, 0:0, 1:0

Karlovy Vary

Frček - Vaněk, Novák, Priškin, Michálek, Rulík, Kodl - Klíma, Hubáček, Beránek, Molnár, Dimitrov, Rubeš, Hroch, Gorčík, Petrov, Osmík, Janata, Kozák

Litvínov

Klečka - Sklenička, Wiedemann, Moravec, Jonák, Vostárek, Šefl, , Baránek - Řezníček, Štěpka, Weitz, Šimeček, Sýkora, Pospíšil, Ujfaluši, Kalina, Dunko, Střibrný, Poljanský
Branky a nahrávky: 15. Priškin (Osmík), 44. Rubeš (Dimitrov) - 18. Moravec (Střibrný). Rozhodčí: Grech - Červenka, Maloušek. Vyloučení: 6:12. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Sřely na branku: 38:30.

V úvodu utkání byli aktivnější domácí, a to i díky dvěma přesilovým hrám, které hráli. Vyloženou šanci si v nich ale nevytvořili. A ani Frček v domácí kleci neměl žádný důležitější zákrok. V 15. minutě byl vyloučen Štěpka, a tentokrát už za to Litvínov zaplatil inkasovanou brankou. Skóre svou střelou otevřel Jan Priškin. Dvě minuty před koncem třetiny ale napřáhl od modré Filip Moravec, a vymetl šibenici Frčkovi klece.

Ve druhé třetině měl mírně navrch Litvínov. Převahu ale nedokázal nijak zužitkovat. Největší šanci měl Štěpka, netrefil ale odkrytou bránu. Znovu se hodně vylučovalo, tentokrát na obou stranách. Ani jeden z gólmanů ale puk za svá záda nepustil.

Ve 44. minutě se po povedené kombinaci trefil Tomáš Rubeš. Jen o chvilku později mohl srovnat Štěpka, jeho teč ale Frček vyrazil betonem. V šanci se ocitl i domácí Klíma, navýšit vedení však nedokázal. V závěru utkání to hosté zkusili bez brankáře, nebylo jim to ale nic platné. Energie tak zvítězila 2:1.

7.kolo
3:2
(0:1, 0:1, 3:0)
6.kolo
4.10.
úterý, 17:30
Statistiky
Brankáři
Související články
Zápasy 04.10.2012

Starší dorostenci se vrací z Varů bez jedinného bodu

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >