3. třída 2014/15

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1A ne 12.10.2014 Litvínov  Most  Litvínov  12:9
1A ne 12.10.2014 Litvínov  Louny  Litvínov  6:5
2A so 25.10.2014 Klášterec  Litoměřice  Litvínov  15:7
2A so 25.10.2014 Klášterec  Litvínov  Klášterec  19:14
2B ne 26.10.2014 Bílina  Bílina  Litvínov  16:18
2B ne 26.10.2014 Bílina  Litvínov  Louny  10:13
2B ne 26.10.2014 Bílina  Chomutov  Litvínov  25:4
3A so 1.11.2014 Litvínov  Litvínov  Louny  5:12
3A so 1.11.2014 Litvínov  Litvínov  Ústí nad Labem  15:8
3A so 1.11.2014 Litvínov  Chomutov  Litvínov  11:2
3B so 1.11.2014 Drážďany  Drážďany  Litvínov  6:21
3B so 1.11.2014 Drážďany  Litvínov  Most  7:11
3B so 1.11.2014 Drážďany  Roudnice  Litvínov  7:6
4B so 15.11.2014 Kadaň  Kadaň  Litvínov  6:13
4B so 15.11.2014 Kadaň  Litvínov  Drážďany  17:8
4A ne 16.11.2014 Louny  Chomutov  Litvínov 09:30
4A ne 16.11.2014 Louny  Děčín  Litvínov 10:30
4A ne 16.11.2014 Louny  Litvínov  Louny  5:12
5. so 6.12.2014 Litvínov  Litvínov  Chomutov  2:11
5A so 6.12.2014 Litvínov  Litvínov  Ústí nad Labem  15:8
5A út 16.12.2014 Litvínov  Litvínov  Louny  7:15
6. so 20.12.2014 Litvínov  Litvínov  Litvínov  14:7
6A so 20.12.2014 Litvínov  Litvínov  Chomutov 11:00
6B so 20.12.2014 Litvínov  Litvínov  Roudnice 11:00
6B so 20.12.2014 Litvínov  Chomutov  Litvínov 12:00
6A so 20.12.2014 Litvínov  Roudnice  Litvínov 12:00
7A so 10.1.2015 Kadaň  Kadaň  Litvínov  
7A so 10.1.2015 Kadaň  Litvínov  Bílina  
7B ne 11.1.2015 Litvínov  Litvínov  Děčín  12:11
7B ne 11.1.2015 Litvínov  Litvínov  Most  11:3
7B ne 11.1.2015 Litvínov  Klášterec  Litvínov  5:9
8B pá 30.1.2015 Chomutov  Chomutov  Litvínov  
8B pá 30.1.2015 Chomutov  Klášterec  Litvínov  
8B pá 30.1.2015 Chomutov  Litvínov  Chomutov  
8A so 31.1.2015 Louny  Litoměřice  Litvínov 09:00
8A so 31.1.2015 Louny  Roudnice  Litvínov 10:00
8A so 31.1.2015 Louny  Litvínov  Louny 11:00
9A so 7.2.2015 Klášterec  Litoměřice  Litvínov  
9A so 7.2.2015 Klášterec  Most  Litvínov  
9A so 7.2.2015 Klášterec  Litvínov  Klášterec  
9B so 7.2.2015 Louny  Chomutov  Litvínov 10:30
9B so 7.2.2015 Louny  Litvínov  Louny 11:30
10A so 21.2.2015 Litvínov  Litvínov  Louny 10:00
10A so 21.2.2015 Litvínov  Louny  Litvínov 11:00
10A so 21.2.2015 Litvínov  Děčín  Litvínov 12:00
10B so 21.2.2015 Litoměřice  Litvínov  Kadaň  
10B so 21.2.2015 Litoměřice  Litoměřice  Litvínov  
10B so 21.2.2015 Litoměřice  Litvínov  Klášterec  
11A ne 8.3.2015 Drážďany  Litvínov  Děčín 08:30
11A ne 8.3.2015 Drážďany  Drážďany  Litvínov 09:30
11A ne 8.3.2015 Drážďany  Bílina  Litvínov 10:30
11B ne 8.3.2015 Litvínov  Litvínov  Roudnice 12:30
11B ne 8.3.2015 Litvínov  Litvínov  Chomutov 13:30
11B ne 8.3.2015 Litvínov  Louny  Litvínov 14:30
12A so 14.3.2015 Chomutov  Chomutov  Litvínov  
12A so 14.3.2015 Chomutov  Litvínov  Chomutov  
12A so 14.3.2015 Chomutov  Děčín  Litvínov  
12B ne 15.3.2015 Bílina  Litoměřice  Litvínov 08:00
12B ne 15.3.2015 Bílina  Ústí nad Labem  Litvínov 09:00
12B ne 15.3.2015 Bílina  Litvínov  Bílina 10:00
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Žáci před 2 dny

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >