14. ZLN Zlín 4 10:17 1
15. KLA Kladno 4 8:15 0
Zápasy - Dorost dnes

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Preview - Junioři včera

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.