7. třída

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. ne 12.9.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Louny  8:9
2. so 18.9.2021 Děčín, Zimní stadion  Děčín  Litvínov  8:9
3. ne 19.9.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Karlovy Vary  8:6
5. út 28.9.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Kadaň  11:8
6. ne 3.10.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Ústí nad Labem  9:7
7. ne 10.10.2021 Sokolov, Zimní stadion  Sokolov  Litvínov  7:2
8. so 16.10.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Most  8:8
9. ne 17.10.2021 Litoměřice, Kalich Arena  Litoměřice  Litvínov  5:3
11. so 30.10.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Děčín  7:12
12. ne 31.10.2021 Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha  Karlovy Vary  Litvínov  7:5
13. so 6.11.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Chomutov  7:15
14. so 13.11.2021 Kadaň, Zimní stadion Města Kadaně  Kadaň  Litvínov  5:6
10. st 17.11.2021 Louny, Zimní stadion  Louny  Litvínov  7:5
15. so 20.11.2021 Ústí nad Labem, Zimní stadion  Ústí nad Labem  Litvínov  7:7
16. ne 21.11.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Sokolov  6:9
17. so 27.11.2021 Most, A-BENET Arena  Most  Litvínov  7:19
18. so 4.12.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Litoměřice  13:4
4. ne 5.12.2021 Chomutov, ROCKNET ARÉNA  Chomutov  Litvínov  6:5
1. so 11.12.2021 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Pilsen Wolves  1:11
3. ne 2.1.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Plzeň  3:11
4. pá 7.1.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Chomutov  4:5
10. so 29.1.2022 Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna  Plzeň  Litvínov  10:2
5. čt 3.2.2022 Ústí nad Labem, Zimní stadion  Ústí nad Labem  Litvínov  7:7
9. so 5.2.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Karlovy Vary  8:8
8. so 12.2.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Pilsen Wolves  2:6
6. út 15.2.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Slavia  4:13
11. so 19.2.2022 Chomutov, ROCKNET ARÉNA  Chomutov  Litvínov  9:1
12. so 5.3.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Ústí nad Labem  6:6
7. ne 6.3.2022 Praha - Výstaviště, Malá sportovní hala  Sparta  Litvínov  28:4
2. ne 13.3.2022 Karlovy Vary, KV Arena, tréninková plocha  Karlovy Vary  Litvínov  17:1
13. so 19.3.2022 Praha, Zimní stadion Eden  Slavia  Litvínov  21:1
14. so 26.3.2022 Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky  Litvínov  Sparta  5:22
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >