Jednotlivé vstupné

Otevírací doba pokladen

Pokladny bývají standardně otevřené v úterý a ve čtvrtek od 16 do 18 hodin (hraje-li se v pátek nebo v neděli) a v den zápasu od 15:30.

Online prodej

Vstupenky na utkání Tipsport extraligy je možné zakoupit také online na ticketing.hcverva.cz, vyhnete se tak čekání ve frontě u pokladen.

Je nutné vstupenky zakoupené online tisknout? 
Nemůžeme bohužel zaručit, že turnikety přečtou čárový kód ze všech displejů mobilních telefonů. Buď si tedy vstupenku vytiskněte, nebo využijte vchodů A a B, kde vás v případě potíží zkontroluje pořadatelská služba s ruční čtečkou. 

Předprodej pro klubové karty

Přednostní prodej pro držitele klubových karet probíhá probíhá následovně:

  • pokud se utkání hraje v pátek nebo v neděli: přednostní prodej probíhá od pondělí do středy v daném týdnu, ve čtvrtek jdou vstupenky do volného prodeje
  • pokud se utkání hraje v úterý: přednostní prodej probíhá do čtvrtka předchozího týdne před utkáním, v pátek jdou vstupenky do volného prodeje

Cenová kategorie

Pokud není určeno jinak, zápasy jsou standardně zařazeny do II. cenové kategorie. 

Sektor Cena (I. kategorie) Cena (II. kategorie) Cena (III. kategorie)
Stání (S1, S2, J, Z3)  200,- Kč (s klubovou kartou 140,-Kč) 150,- Kč (s klubovou kartou 105,-Kč) 120,- Kč (s klubovou kartou 84,-Kč)
Sezení EFECTA (V1, V5, Z1, Z2, Z4, Z7) 300,- Kč (s klubovou kartou 210,-Kč) 250,- Kč (s klubovou kartou 175,-Kč) 200,- Kč (s klubovou kartou 140,-Kč)
Sezení VERVA (V2, V3, V4, Z5, Z6) 350,- Kč (s klubovou kartou 245,-Kč) 300,- Kč (s klubovou kartou 210,-Kč) 250,- Kč (s klubovou kartou 175,-Kč

  • Při neomezené kapacitě mají děti do 140 cm vstup zdarma.
  • Vozíčkáři + doprovod mají na utkání vstup zdarma. 
  • ZTP a ZTP/P mají 50% slevu z ceny vstupenky.

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu:  Návštěvní řád Zimního stadionu

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >