Přišli - Odešli

Sezóna 2019/2020

Příchody
Adam Jánošík
Slovan Bratislava (KHL)
Karel Kubát
Admiral Vladivostok (KHL)
David Honzík Jihlava
Jiří Říha
Kladno
David Štich
Chomutov
Odchody
Michael Petrásek Přerov
Roman Graborenko Liberec
David Tůma Vsetín
Marek Trončinský Dynamo Pardubice
Ladislav Romančík Kladno

Sezóna 2018/2019

Příchody
Jakub Petružálek Třinec
Jaroslav Janus, SVK
Slovan Bratislava (SVK, KHL)
Jan Ščotka Pardubice
David Tůma Kladno (1. HL)
Lukáš Kašpar Kometa Brno
Roman Graborenko, BLR Kunlun Red Star
Sebastien Piché, CAN Hradec Králové (hostování do 30. 4. 2019)
Marek Trončinský Dynamo Pardubice
Mathias Porseland, SWE HPK, FIN
Jakub Suchánek Jihlava (hostování do 31. 1. 2019)
Miroslav Hanuljak HC Most (střídavé starty od 30. 11. 2019)
Jan Myšák Mládež HC Litvínov
Přemysl Svoboda Mládež HC Litvínov
Odchody
Pavel Kantor Mladá Boleslav
Tomáš Matoušek, SVK B. Bystrica (SVK)
Peter Jánský Litoměřice
Mathias Porseland Dynamo Pardubice
Miroslav Hanuljak HK Nitra
Josef Stříbrný HC Sokolov
Jaroslav Šimeček HC Trutnov
Michael Vandas, SVK Slovensko
Florian Iberer, AUT Rakousko
Jakub Čutta Konec kariéry
Marek Růžička Neznámo
Richard Nejezchleb Nové Zámky
Jan Dufek HC Poruba
Zbyněk Sklenička Konec kariéry
Karel Pilař Konec kariéry
Příchody
Pavel Kantor Vítkovice/Prostějov (1. HL)
Stanislav Dietz
Hradec Králové
Lukáš Doudera Třinec
Marek Baránek K. Vary (návrat z hostování)
Filip Helt Sarnia, OHL (návrat ze zámoří)
Josh Nicholls, CAN Colorado Eagles (ECHL), Straubing (GER)
Tomáš Matoušek, SVK B. Bystrica (SVK)
Peter Jánský Kladno (1. HL)
Brian Ihnačák, CAN Sparta Praha
Michael Vandas, SVK Poprad (SVK)
Jiří Hunkes Liberec (hostování do konce sezóny)
Florian Iberer, AUT Graz (EBEL)
Aleš Pavlas Litoměřice (1. HL), stříd. start
Jaroslav Kůs Chomutov/Kadaň (1. HL), stříd. start
Juraj Mikúš, SVK Sl. Bratislava (KHL)
Jakub Čutta
Marek Růžička Třinec (Trenčín)
Odchody
Jaroslav Janus Sl. Bratislava, SVK (KHL)
Filip Pavlík Hr. Králové
Tomáš Pavelka Sparta Praha
Rostislav Martynek Frýdek-Místek (1. HL)
Tomáš Frolo Vsetín (host., 1. HL)
Robin Hanzl Nižněkamsk, RUS (KHL)
Kristian Reichel Red Deer (WHL)
Josh Nicholls 26. 10. dohoda o ukončení angažmá
Stanislav Dietz Chomutov (hostování do konce sezóny)
Miloslav Hořava Kladno (1. HL)
Brian Ihnačák, CAN
Olten (SUI, 2. liga)
Richard Nejezchleb Č. Budějovice (1. HL), hostování do konce sezóny
Příchody
Richard Nejezchleb Hartford (AHL)/Greenville (ECHL)
Daniel Sørvik (NOR)
Küssnacht (SUI)
Jakub Černý Junosť Minsk (BLR)
Jaroslav Hübl Bolzano (EBEL)
Karel Pilař Mountfield Hradec Králové
Semjon Babintsev Soči (KHL)
Tomáš Halász zkouška do 6. 10. 2016
junioři... HC Litvínov
Odchody
Peter Jánský Kladno (1. HL)
Radek Duda Freiburg (GER, DEL2)
Petr Chaloupka Poprad (SVK)
Pavel Písařík Štrasburk (FRA)
Jaroslav Hübl Pardubice (do 30. 4. 2017)
Kamil Piroš
Příchody
Jaroslav Janus Sparta Praha
Miloslav Hořava Kladno (1. HL)
Michael Petrásek Ústí n. L. (1. HL)
Jiří Doležal Most, Slavia (1. HL)
Lukáš Vantuch Hr. Králové, hostování do 30. 1. 2016
Radek Duda K. Vary
Odchody
M. Ručinský, J. Šlégr konec aktivní činnosti
Jakub Petružálek Örebro (SWE), D. Moskva (KHL)
Pavel Francouz Čeljabinsk (KHL)
Juraj Majdan Slovensko
Marek Baránek K. Vary, hostování do 30. 4. 2017
Lukáš Horák Grenoble (FRA), do 30. 4. 2016
Příchody
Karel Kubát Sparta Praha
Zbyněk Sklenička Ústí n. L.
Tomáš Frolo Plzeň/B. Bystrica
junioři... HC Litvínov
Jakub Petružálek Jekatěrinburg, KHL
Petr Štindl Technika Brno/Havl. Brod
Michael Petrásek Ústí n. L., střídavý start
Miloslav Hořava Kladno (1. HL), střídavý start
Jan Eberle Kladno (1. HL), střídavý start
Odchody
Matěj Stříteský Ml. Boleslav
Patrik Nechvátal Znojmo, hostování
Roman Pšurný K. Vary, hostování
Petr Franěk ukončil aktivní činnost
Jakub Černý Junosť Minsk (BLR)
Jiří Zeman Kladno (1. HL), hostování
Petr Kousalík B. Bystrica (SVK), hostování
Příchody
Václav Skuhravý Č. Budějovice (1. HL), střídavý start
Pavel Rosa Lugano (SUI)
Peter Jánský Sparta Praha
Petr Chaloupka Mladá Boleslav (1. HL) 
Jiří Šlégr návrat k aktivní kariéře
Tomáš Pavelka zámoří (QMJHL), Vítkovice
Marek Posmyk Č. Budějovice (1. HL), střídavý start
Martin Tůma HC Mountfield/Most, střídavý start
Filip Pavlík Ústí n. L. (1. HL)
Odchody
Karel Kubát Sparta Praha
Ján Brejčák (SVK) Slovan Bratislava (KHL)
Marek Posmyk Č. Budějovice (1. HL)
Vladislav Baláž Zvolen (SVK)
Richard Jareš Iserlohn (SRN)
Roman Pšurný Č. Budějovice (1. HL), hostování do 30. 4. 2014
Pavel Rosa Lahti (FIN)
Richard Rapáč B. Bystrica (SVK)
Příchody
Pavel Francouz Ústí n. L. (1. liga)
Marek Posmyk Kladno
Jiří Zeman Ústí n. L. (1. liga)
Vladislav Baláž Zvolen (SVK)
Rostislav Martynek Č. Budějovice
Roman Pšurný Č. Budějovice
Richard Rapáč Poprad (SVK)
Kamil Piroš Jekatěrinburg (KHL)
Odchody
Martin Jenáček Freiburg (SRN)
Marek Černošek Kladno
Martin Hujsa Pavlodar (KAZ)
Radim Skuhrovec konec kariéry
Příchody
Martin Hujsa (SVK) Slovan Bratislava (SVK)
Ján Brejčák (SVK). Poprad (SVK)
Martin Frolík Kladno, hostování do 30. 4. 2012
Martin Volke Ústí n. L. (1. liga)
Robin Hanzl Ústí n. L. (1. liga), hostování do 30. 1. 2012
David Pojkar Ústí n. L. (1. liga), hostování do 30. 4. 2012
Peter Nylander (SWE) zkouška v prosinci 2012
Jakub Černý TPS Turku (FIN)
Marek Laš Ústí n. L. (1. liga), střídavý start
Odchody
Roman Vopat konec kariéry
Peter Jánský Sparta Praha
Jakub Černý TPS Turku (FIN)
Jaroslav Kracík konec hostování z Plzně
Ivan Švarný (SVK) Slovan Bratislava (SVK)
Jaroslav Hübl Ml. Boleslav (na hostování)
Vlastimil Kroupa konec kariéry
Peter Nylander (SWE) zkouška ukončena 23. 12. 2012
Robin Hanzl Ústí n. L. (1. liga), ukončeno hostování 30. 1. 2012
David Pojkar Skalica (SVK), hostování do 30. 4. 2012
Příchody
Richard Jareš Liberec
Jaroslav Kracík Plzeň, hostování do 30. 4. 2011
Juraj Faith (SVK) Košice (Poprad) (SVK)
Slavomír Tomko (SVK) zkouška, ECHL (ukončena 10. 8. 2010)
Vladimír Bessonov (RUS) zkouška (ukončena 24. 8. 2010)
Martin Ručinský Sparta Praha, hostování do 30. 4. 2011
Martin Heinisch Litomeřice (1. liga)
Ondřej Martinka Litoměřice (1. liga)
David Pojkar Ústí n. L. (1. liga), střídavý start
Petr Kanko Ústí n. L. (1. liga), střídavý start
Robin Hanzl Ústí n. L. (1. liga), střídavý start
Lukáš Poživil Ústí n. L. (1. liga), střídavý start
Martin Volke Litoměřice (1. liga), střídavý start
Odchody
Robert Reichel konec kariéry
Jiří Šlégr konec kariéry
Karel Pilař CSKA Moskva (RUS)
Petr Punčochář Vítkovice
Juraj Faith (SVK) ukončena smlouva po vzájemné dohodě (27. 8. 2010)
Příchody
Marek Černošek Sparta Praha, hostování do 30. 4. 2010
Kaspars Saulietis (LAT) Dynamo Minsk (KHL), hostování do 30. 4. 2010
Michal Dragoun Ústí n. L. (1. liga), střídavý start do 30. 4. 2010
David Pojkar Ústí n. L. (1. liga), střídavý start do 30. 4. 2010
Rastislav Pavlikovský (SVK) Novosibirsk (KHL), hostování do 13. 12. 2009
Roman Vopat Sparta Praha, hostování
Martin Tůma neznámo
Miloslav Gureň Třinec
František Gerhát (SVK) juniorský tým
Juraj Majdan (SVK) juniorský tým
Karel Pilař Sparta Praha, hostování
Kryštof Kafan juniorský tým
Petr Kousalík juniorský tým
Odchody
Miloslav Gureň Ústí n. L. (1. liga), na hostování do 30. 4. 2010
Martin Heinisch Ústí n. L. (1. liga), na hostování do 30. 4. 2010
Matěj Stříteský Benátky n. Jiz. (1. liga), na střídavý start do 30. 4. 2010
Rastislav Pavlikovský (SVK) ukončeno hostování
Zdeněk Bahenský Ml. Boleslav
Martin Tůma Č. Budějovice, na hostování
Lukáš Bednařík neznámo
Daniel Branda Slavia Praha
Julius Šinkovič (SVK) Benátky n. Jiz. (1. liga)
Milan Vobořil Ústí nad Labem (1. liga)
Martin Walter Hamburg Freezers (Německo)
Lukáš Rindoš Chomutov (1. liga)
Zápasy - Dorost dnes

Konečně výhra! Po povedené první třetině porazili dorostenci Hvězdu 3:1

Litvínovské dorostence nečekal vůbec lehký úkol, v rámci 12. kola ELIOD Extraligy dorostu narazily na pražskou Hvězdu. Černožlutí chtěli odčinit třízápasovou sérii bez výhry, což se jim nakonec povedlo. Díky produktivitě v úvodní části hry vyhráli 3:1, když minutu před koncem kosmeticky upravil skóre Borodenko.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Vítězný návrat! Junioři doma srazili Kladno 4:3

L i t v í n o v - Litvínovská juniorka dnes na domácím ledě uspěla a přehrála kladenské Rytíře 4:3. V napínavém duelu došlo k několika obratům, vítěznou branku dal na konci druhé periody Jakub Šarlinger. Už zítra se černožlutí postaví Českým Budějovicím.
Více >
Preview - Dorost včera

Dokáže dorost proti Hvězdě prolomit smůlu?

Tvrzníkovy svěřence čeká v sobotu cesta do Prahy, kde se utkají s Hvězdou. Po třech neúspěšných zápasech se dorostenci pokusí od 12:00 opět zvítězit a dotáhnout se na vedoucí týmy.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Litvínov mládež
HC MOUNTFIELD
×
Odehrané v 12:00 | Dor.
HC Hvězda Praha
Litvínov mládež